Ära jää ilma kordumatust investeerimisvõimalusest!

Miks nüüd?Paysera LT, UAB on üks Balti riikide edukaim fintech-ettevõte. Meie pikaajaline eesmärk on maailm, kus maksetel ei ole piire, nad on mugavad, kiired ja kättesaadavad kõigile ja kõikjal. Kõlab ambitsioonikalt? Aga sellised me olemegi. Veelgi enam, me oleme täis otsustavust, meil on reaalsed plaanid ja soov jagada oma edu kõigiga, kes meisse usuvad.  
 

Et luua sellist maailma, on vaja areneda, ja areng vajab investeeringuid. Me võiksime teha kõike ise, kuid me ei tee seda oma investorite abita nii kiiresti kui see on võimalik teiega – meie investoritega. Usume, et praegu on õige aeg: oleme välja töötanud eduka arengukava, meil on partnerid neljas Euroopa riigis (lisaks planeerime veel vähemalt kolme uut partnerit), me pakume teenuseid rohkem kui 180 riigi klientidele ning 2018. aasta oli meie ajaloos edukaim – tulud ulatusid 9,7 miljoni euroni.  
 

Meie jaoks on inimesed, kes meisse investeerivad, olulisem kui raha. Otsime investoreid, kes usuvad meie teenustesse, tahavad panustada meie kasvu ning leiavad mõne hea sõna, et meid kiita või soovitada ja võib-olla isegi aidata meil leida kliente ja partnereid erinevatest riikidest oma tegevusega. Tänu märgiks oleme valmis oma tulu jagama.
Kas te soovite rohkem teada saada meie plaanidest tulevaste toodete kohta?
Kuidas kõik toimib?Paysera väärtpaberite väljaandja on Paysera Investment, UAB. Paysera väärtpaberid seotakse Paysera kontserni ja Paysera LT, UAB tulevaste tulemustega. Meie eesmärk on kaasata 2,5 miljonit eurot investeeringutes võimalikult paljudelt inimestelt.

Väärtpabereid saavad omandada ainult erakliendid. Minimaalne investeering inimese kohta on 100 eurot. Investeeringud tehakse ühisrahastusplatvormi Desico kaudu, mida haldab UAB Finansų bitė verslui. Liitumiseks peate olema Paysera süsteemis identifitseeritud klient.

Väärtpaberitega kauplemine algab 30. aprillil. Samast kuupäevast arvutatakse ka investeeringutasuvus. Kui 2,5 miljoni euro suurune eesmärk täidetakse, saavad investorid Paysera litsentsiga ettevõtete uutelt klientidelt saadud tulust kuni 10% (klienti loetakse „uueks” esimese 2 aasta jooksul alates registreerimisest). Kui kogutakse vähem, muutub tagasimakseprotsent proportsionaalselt kogutud summale. Tulu makstakse kord aastas.

Investeeringute vastu tuntakse juba suurt huvi. Kui investeeringute kogusumma on suurem kui 2,5 miljonit eurot, vähendatakse suurimate investeeringute summat nii, et (investeeringu) kogusummaks jääb 2,5 miljonit eurot.

Milleks investeeringut kasutatakse?Me kavatseme kasutada investeeringuid mitme eesmärgi saavutamiseks:

  • e-raha asutuse litsentsi saamine Bulgaarias ja aktiivne laienemine Rumeeniasse;
  • Paysera Ltd arendamine ning koostööpartnerite aktiivsem otsimine teistes riikides;
  • spetsialiseeritud panga asutamine.

#
Ära jäta kasutamata unikaalset võimalust!

Enne otsuse langetamist lugege palun saadavalolevat informatsiooni.