Nüüd võid asuda investeerima! Ära jää ilma kordumatust investeerimisvõimalusest!

Miks nüüd?Oleme üks Balti riikide edukaim Fintech ettevõte. Meie pikaajaline eesmärk on maailm, kus maksetel ei ole piire, nad on mugavad, kiired ja kättesaadavad kõigile ja kõikjal. Kõlab ambitsioonikalt? Aga sellised me olemegi. Veelgi enam, me oleme täis otsustavust, meil on reaalsed plaanid ja soov jagada oma edu kõigiga, kes meisse usuvad.  
 

Et luua sellist maailma, on vaja areneda ja arenemine vajab investeeringuid. Me võiksime teha kõike ise, kuid me ei tee seda oma investorite abita nii kiiresti kui see on võimalik teiega – meie investoritega. Me usume, et praegu on õige aeg: oleme välja töötanud eduka arengukava, meil on partnerid neljas Euroopa riigis (lisaks planeerime veel vähemalt kolme uut partnerit), me pakume teenuseid rohkem kui 180 riigi klientidele, 2018.aasta oli meie ajaloos edukaim - tulud ulatusid 9,7 miljoni euroni.  
 

Meie jaoks on inimesed, kes meisse investeerivad, olulisem kui raha. Otsime investoreid, kes usuvad meie teenustesse, kes tahavad panustada meie kasvu, kes leiavad mõne hea sõna, et meid kiita või soovitada ja võib-olla isegi aidata meil meelitada kliente ja partnereid erinevatest riikidest oma tegevusega. Oma tänu märgiks oleme valmis oma tulusid jagama.
Kas te soovite rohkem teada saada meie plaanidest tulevaste toodete kohta?
Kuidas kõik toimib?Paysera väärtpaberid seotakse Paysera kontserni tulevaste tulemustega. Meie eesmärk on kaasata 2,5 miljonit eurot investeeringutes võimalikult paljudelt inimestelt.

Väärtpabereid saavad omandada ainult erakliendid. Minimaalne investeering inimese kohta on 100 eurot. Investeeringud viiakse läbi Desico.io platvormi. Liitumiseks peate olema Paysera süsteemis identifitseeritud klient.

Väärtpaberitega kauplemine algab 30. aprillil. Samast kuupäevast arvutatakse ka investeeringutasuvus. Kui täidetakse2,5 miljoni euro suurune sihtmärk, saavad investorid uutelt klientidelt saadud tulust 10% (klienti loetakse „uueks” esimese 2 aasta jooksul alates registreerimisest). Kui kogutakse vähem, muutub tagasimakseprotsent proportsionaalselt kogutud summale (Desico saidilt leiate investeeringutasuvuse kalkulaatori). Tulu makstakse kord aastas.

Investeeringute vastu tuntakse juba suurt huvi. Juhul, kui investeeringute kogusumma on suurem kui 2,5 miljonit eurot, vähendatakse suurimate investeeringute summat vastavalt, nii et (investeeringu) kogusummaks jääb 2,5 miljonit euro.

Milleks investeeringut kasutatakse?Me kavatseme kasutada investeeringuid mitme eesmärgi saavutamiseks:

  • Ca 0.5 miljonit eurot kasutatakse e-raha asutuse litsentsi saamiseks Bulgaarias ja meie laienemiseks Rumeeniasse, mis on planeeritud mais;
  • 1 miljon eurot investeeritakse 'Paysera Ltd' arendusse ning teistes riikides uute partnerite aktiivsesse otsingusse;
  • ülejäänud vahendid kasutatakse Paysera pangandusasutuse jaoks, laiendamaks teenuste nimekirja ning koostöövõimalusi teiste pankadega üle maailma, samuti ühendamiseks maksesüsteemidega, mis nõuavad pangalitsentsi.

#
Ära jäta kasutamata unikaalset võimalust!