Lihtne algus veebis kauplemise alustamiseks

Paysera'l on teile eripakkumine!
Maksete kogumine Paysera Checkout kaudu – kõik populaarsed makseviisid ühe maksesüsteemiga. 
Et alustamine oleks kerge, pakume esimesel kolmel kuul soodushindu. 

Võimaldage klientidel maksta nende lemmikmeetodil!

#

Madalaimad hinnad

Paysera'l on tõenäoliselt madalaimad tasud maksete kogumisel. Esimesel kolmel kuul on need sõltumata käibest veelgi madalamad.

Palju võimalusi

Paysera Checkout abil on teie ostjatel laias valikus maksevõimalusi: Pangalink, MAT (makse algatamis teenus), maksekaardid, rahvusvahelised maksesüsteemid ja maksed otse Paysera kaudu. Vajadusel saab hõlpsasti aktiveerida ka maksed SMSiga ja QR-koodi abil.

Mugav kasutada

Kõikide oma maksete kogumisprojektide jaoks on teil üks IBAN konto, kuhu pääsete mugavalt ligi Paysera veebilehe ja mobiilirakenduse kaudu. Teil ei ole vaja tulla meie kontorisse – kõike saab teha veebis. Samuti teavitatakse teid reaalajas kõikidest sissetulevatest maksetest.

Alustamiseks on meil Teile eripakkumineÜldiselt sõltuvad Teie maksete kogumise teenustasud Paysera’s Teie e-poe käibest ja kategooriast.

Kokkuvõttes jaotatakse teie kaubad või teenused kolme kategooriasse. 

0.90 % + 0.07 EUR fikseeritud tasu 0.40 EUR maksimaalselt

0.75 % + 0.07 EUR fikseeritud tasu
0.15 EUR maksimaalselt

Müüte kaupu, mida on võimalik füüsiliselt kohale toimetada, pakute reisi teenuseid või juhite riiklikult tunnustatud heategevusorganisatsiooni? 

Siis kuulub teie projekt 1. kategooriasse ja sõltumata käibest, maksate esimese kolme kuu jooksul Paysera'le maksimaalselt 0.30 EUR tehingu eest.
Näiteks: müües 10 EUR eest jope, maksate Paysera'le 0.15 EUR sest vahendustasu on 0.75 % * 10 EUR + 0.07 EUR fikseeritud tasu.

Külastage Paysera hinnakujunduse lehte kogu teenustasu arvutamiseks, sõltuvalt makseviisist (projektitasule lisatakse partneri vahendustasu).

1.40% + 0.07 EUR fikseeritud tasu 2 EUR maksimaalselt

1.25 % + 0.07 EUR fikseeritud tasu 
0.75 EUR maksimaalselt

Müüte virtuaalseid teenuseid või tooteid?

Teie projekt kuulub siis 2. kategooriasse, mis tähendab, et esimese kolme kuu jooksul maksate Paysera'le mitte rohkem, kui 0.75 EUR tehingu eest.
Oletame, et müüte mängukrediiti 20 EUR eest, antud juhul maksate Paysera'le ainult 0.32 EUR sest vahendustasu on 1.25% summast + 0.07 EUR fikseeritud tasu.

Külastage Paysera hinnakujunduse lehte kogu teenustasu arvutamiseks, sõltuvalt makseviisist (projektitasule lisatakse partneri vahendustasu).

8.10% + 0.07 EUR fikseeritud tasu 12 EUR maksimaalselt

7.65 % + 0.07 EUR fikseeritud tasu
10.50 EUR maksimaalselt

Müüte suure riskiga tooteid või teenuseid, näites toidulisandeid või pealtkuulamisseadmeid?

Siis rakenduvad teie projektile 3. kategooria teenustasud ja esimese kolme kuu jooksul maksate Paysera'le mitte rohkem, kui 10.50 EUR tehingu eest.
Näiteks müüte toidulisandeid 100 EUR eest, maksate Paysera'le 7.72 EUR, sest teie vahendustasu on 7.65 % summast + 0.07 EUR fikseeritud tasu.

Külastage Paysera hinnakujunduse lehte kogu teenustasu arvutamiseks, sõltuvalt makseviisist (projektitasule lisatakse partneri vahendustasu).

15 021

30

4,5 ⭐

29

e-poodi kasutavad edukalt Paysera maksete kogumise teenust.
valuutat, milles saata koguda makseid Paysera Checkout abil.
tähega hindasid meid meie rahulolevad kliendid Trustpilot veebilehel.
kasutusvalmis pluginat ja integreeritavat teeki populaarsetes sisuhaldustes ja muudes süsteemides.
#

 
Ära kahtle - haara pakkumisest koheRegistreerumine on tasuta ja võtab kõigest mõne minuti