Automaatsed maksed

Suurettevõtted, e-kaubandusplatvormid ja finantsasutused peavad sageli tegema palju makseid lühikese aja jooksul. Paysera aitab muuta need toimingud lihtsamaks, sest API kaudu on massmaksete tegemine mugav, kiire ja soodne. Te ei pea enam iga kord oma Paysera kontole või pangasüsteemi sisse logima, sest maksed algatatakse teie raamatupidamis- või asjaajamissüsteemist, mis on integreeritud Payseraga turvalise API liidese kaudu.

Kiired ja soodsad ülekanded

Soodsaid ülekandeid saab teha enam kui 10 000 panka 180 riigis ja tavaliselt jõuab raha saajani kõigest 30 minuti jooksul. Meie teenustasud on äärmiselt madalad, mistõttu on maksete tegemine Paysera kaudu soodsam kui pankades.

Valuutakursid ja -vahetus

Paysera pakub valuuta vahetamise teenust väga soodsa hinnaga. Teil on nüüd võimalik hoida oma rahalisi vahendeid kontol 30 erinevas valuutas ja kasutada neid nii kohalike kui ka rahvusvaheliste ülekannete tegemiseks. Valuutat saab konverteerida ka automaatselt API liidese kaudu.

Kõrgeima taseme turvalisusTurvalisus on Paysera jaoks üks olulisemaid prioriteete. Seepärast püüame alati kasutada üksnes rangeimatele standarditele vastavat tarkvara, tehnoloogiat ja jälgimissüsteeme. Sellega tagame teie raha, andmete ja ülekannete turvalisuse igal ajahetkel.