Eelised ja võimalusedPalju kasutusvõimalusi

SMS-maksed on eriti mugavad juhul, kui summad on väikesed. Võite näiteks tasuda veebilehe liitumistasu, hääletada raadio- või telesaate lühinumbril või osta interneti- või mobiilimängu krediiti.

Palju riike ja operaatoreid

Teenindage kliente üle kogu maailma. SMS-makseid on võimalik teha rohkem kui riigist kõikide suuremate mobiilioperaatorite kaudu. Süsteem on tõlgitud keelde ja makseid saab teha kohalikus valuutas.

Jagatud makse

Kasutage spetsiaalset SMS panga teenust, mis võimaldab tasuda kuni  43 EUR maksva ostu eest osadena. Klient peab üksnes saatma rohkem kui ühe osamakse SMS-i, kuni kogusumma on kokku saadud.

SMS võtmesõnad ja liitumine

Looge oma mängudele virtuaalne valuuta ja tariifid. Määrake individuaalsed SMS-maksete hinnad ja siduge need märksõnadega. Ainus, mida teie kliendid peavad tegema, on saatma märksõnaga SMS-i lühinumbrile, mille me teile anname.
Aktiveerige SMS-i kaudu liitumine ja saage igakuiselt automaatseid makseid.

Kõik tulud ühel kontol

Teil ei ole vaja sõlmida lepinguid erinevate riikide mobiilioperaatoritega. SMS-maksed kogutakse ühele Paysera kontole, tänu millele on ülevaatliku statistika ja aruannete koostamine veelgi lihtsam.

Mugav haldamine

Ühe või mitme SMS-makse projekti haldamine on imelihtne, sest pääsete oma kontole ligi teile sobival ajal, logides sisse Paysera e-maksete süsteemi.

Kuidas toimub installeerimine?Volituste andmine

Konto omanikul on õigus anda maksete tehnilise teabe haldamise volitused ja õigused. Enne integreerimist piisab sellest, kui programmeerija avab tasuta konto ja teeb läbi identifitseermistoimingud.

SMS plugin

Kasutage meie valmispluginat, mis genereerib võtmesõnu automaatselt. Teil on vaja ainult luua virtuaalsed valuutad ja tariifid ning laadida genereeritud plugina kood üles oma veebilehele või internetimängu serverisse.

Tasuta tööriistad

Kasutage PHP teeki, kui kavatsete makseid ise autoriseerida.

SMS ilma integreerimiseta

Teil tuleb vaid luua võtmesõnad, määrata tariifid ja valida üks või mitu lühinumbrit. Võtmesõnu ja lühinumbreid saab reklaamida raadio- või telemängu ajal või lihtsalt avaldada veebilehel.

Lihtne installeerida ja järgi proovida

Piisab vaid sellest, kui loote võtmesõna, ja teie kliendid saavad juba hakata saatma sõnumeid lühinumbrile. Kui kasutate veebilehe või serveri integreerimist, siis leiate SMSide saatmist puudutava tehnilise teabe spetsiaalsest nimekirjast.

Tasuta tehniline tugi

Kasutage programmeerijatele mõeldud veebilehte, kus on esitatud kõik iseseisvaks tööks vajalikud tehnilised dokumendid ja tööriistad. Küsimuste korral võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes annavad tasuta nõu.

Millest ma alustan?#
Avage tasuta Paysera konto ja tehke läbi identifitseerimistoimingud.
#
Registreeruge ja kinnitage süsteemis oma tegevuse projekt.
#
Konfigureerige plugin ja PHP teek ning laadige need oma programmikoodi.
#
Makseid* ja teavet SMS-ide saatmise kohta saate vaadata, kui logite maksesüsteemi sisse.


*Payserasse tehtud SMS-maksed makstakse välja kord kuus või harvem.