📅 September, 2020

Alates hooajapiletitest kuni ostja kontodeni - suurepärane uudis üritusesõpradele!  Ürituste piletimüügisüsteem Paysera Tickets toob turule 4 uut funktsiooni, millest saavad kasu nii ürituste korraldajad kui ka külastajad: mitmekordselt kasutatavad piletid, üritustegrupid, hooajapiletid ja ostja kontod. Ja kõik see ilma ühegi lisatasuta.

#

Ehkki suvi on läbi, usume, et teil on sel hooajal veel mõned kuumad pidustused riviis. Kui te ei ole veel midagi plaaninud - ärge muretsege. Need uued funktsioonid muudavad teie elu kindlasti lihtsamaks ja ehk annavad isegi ideid tulevasteks üritusteks. 

Mitmekordselt kasutatavad piletid 💃🥋🏊‍♀️

Nüüdsest saavad ürituse korraldajad, kes kasutavad Paysera Tickets süsteemi pakkuda oma klientidele võimalust osta mitmekordselt kasutatavaid piletid – teisisõnu piletid, mida saab teatud aja jooksul mitu korda kasutada. 

Näiteks võib see olla tantsutundide pilet - oletame, et üks pilet kehtib kuuele hommikutunnile ja ainult tööpäevadel. Või äkki on see pilet 10ks tunniks ujumiseks basseinis, ainult nädalavahetustel? 

Kui korraldaja skannib ühe neist piletitest Paysera Tickets rakendusega, näevad nad, kui palju aega või mitu külastust on sellele külastajale veel saadaval. 
#

Üritustegrupid 🗓

See lahendus on eriti põnev! See funktsioon võimaldab korraldajatel grupeerida teatud üritusi, mis kõik on nähtavad samal lehel, ja igaüks saab neid kõiki ühe lingi abil jagada.

Näiteks kui korraldate õppekavaväliseid tegevusi lastele, saate üritusi grupeerida vanuse, soo jne järgi. Või äkki korraldate kontserditesarja, kus kõi üritused toimuvad ühes kohas korraldada? Võimalused on piiramatud!

#

Hooajapiletid 🏀 ⚽️

Seda funktsiooni, oleme juba mõnda aega oodanud - hooajapiletid võimaldavad klientidel osta ühe pileti kõigile grupi üritustele ja kui soovite, saate lubada neil müüa pileteid tagasi, kui nad ei saa osa võtta.

Kuidas see päriselus välja näeb? Kujutage ette, et korraldate spordiüritusi. Nüüd saate kõik hooaja mängud grupeerida ja müüa ühe paketi, mis võimaldab neil kõigil osaleda. Kliendid näevad oma kontol kõikide mängude pileteid eraldi või kui neil kontot pole, saavad nad piletid e-posti teel.

Kui kliendil on konto ja ta ostis hooajapileti, kuid ei saa ühel mängudest osaleda, võivad nad selle pileti müüki panna, juhul, kui korraldaja on selle funktsiooni lubanud. Ja kui keegi selle pileti ostab, saab klient raha tagasi. Nii et kõik on õnnelikud!

#

Ostja kontod 🎟

Ja lõpuks, nüüd saab iga ostja luua Paysera Tickets'i konto ja pääseda ligi kõikidele varem toimunud ja eesseisvate ürituste piletitele ühest kohast. Kontole võib isegi lisada teisi e-posti aadresse, juhul kui teie e-posti aadress on muutunud ja soovite juurde pääseda oma varem ostetud piletitele.

Kui lisasite piletite ostmise järgselt oma ostja kontole e-posti aadressi, näete oma kontol ikkagi kogu ostuajalugu. See tähendab, et enam pole kaotatud, kustutatud ega unustatud pileteid!

Ärgem loobume väljakutsetest ja hoiame pead üleval vaatamata raskustele, millega see tööstus täna kokku puutub. Nüüd on teil kõik vajalikud vahendid, et publiku meelt lahutada, nii et lähme asja juurde!

Kui teil on selle või teiste Paysera Tickets funktsioonide kohta küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil[email protected]. Jälgi meid ka sotsiaalmeedias, ja andke teada, kui soovite, et meie teie üritust jagaksime!