Eelised ja võimalusedTasuta konto

Paysera tasuta konto kaudu saate kiiresti ja lihtsasti hallata oma igapäevaseid finantstehinguid, määrata limiite ja volitada kolmandaid isikuid teie kontot haldama.

Tasuta ülekanded Paysera kasutajate vahel

Paysera kasutajate vahelised ülekanded on tasuta. See on lihtsaim viis maksete tegemiseks, sest peate märkima üksnes saaja e-posti aadressi, telefoninumbri või Paysera konto numbri. Raha jõuab saajani loetud minutitega.

Valuutakursid ja -vahetus

Kasutage soodsaid vahetuskursse, et konverteerida valuuta Paysera kontol. Paysera kasutajana saate hoida raha kontol eri valuutas ja kasutada seda rahvusvaheliste ülekannete või veebimaksete tegemiseks.

Ülekanded kõikjale maailmas

Soodsad ülekanded teie asukohariigi pankadesse ja rahvusvahelistesse maksesüsteemidesse. Ülekanded enam kui 10 000 panka rohkem kui 180 riigis väga soodsate hindadega. Üldjuhul jõuab raha saajani 30 minutiga. Lisateavet rahvusvaheliste ülekannete eeliste kohta leiate siit.

Maksed veebipoodides

Üle 15000 veebipoe on installinud turvalise makseviisi Paysera Checkout. Valige see makseviis ja makske kiiresti ja mugavalt.

Raamatupidajatele

Teisaldage maksevormid teisest pangast kõigest mõne minutiga. Tehke automaatseid massmakseid, genereerige üksikasjalikke aruandeid ja eksportige andmeid raamatupidamissüsteemi.

Välkmaksed (SEPA Instant)

Paysera on maksesüsteemi SEPA Instant liige, seepärast saavad meie kliendid teha välkmakseid summas kuni 15 000 eurot kõigest mõne sekundiga ööpäev läbi ja aasta ringi. Erakliendid saavad makseid teha tasuta (äriklientidele kehtib hind 0,29 eurot) ja piiramatu arv kordi.

Deebetkaart

Paysera kontaktivaba deebetkaardiga saab maksta kõikides veebi- või füüsilistes poodides ning võtta raha välja VISA kaarte toetavatest sularahaautomaatidest. Maksekaardi tellimiseks logige oma kontole sisse. Loe veel

Kõrgeima taseme turvalisusTurvalisus on Paysera jaoks üks olulisemaid prioriteete. Seepärast püüame alati kasutada üksnes rangeimatele standarditele vastavat tarkvara, tehnoloogiat ja jälgimissüsteeme. Sellega tagame teie raha, andmete ja ülekannete turvalisuse igal ajahetkel.

Kasutamislihtsus ja -mugavusE-raha süsteem

Paysera e-maksete süsteemi saab kasutada igal ajal ja igas maailma nurgas. Konto saate avada ka internetis ja täiesti tasuta.

Kiire ja mugav juurdepääs

Oma e-posti aadressi/telefoninumbri ja parooliga sisse logides saate kontrollida konto jääki ning teha tavalisi makseid (mitte kiirmakseid). Et kasutada muid konto võimalusi, peate sisselogimise andmeid täiendavalt kinnitama teile sobival turvalisel viisil.

Piiramatud ülekandesummad

Pärast õnnestunud identifitseerimist saate määrata oma kontole sobivad makselimiidid. See tähendab, et teie kohalike ja rahvusvaheliste ülekannetele ega veebiostudele ei kehti maksesummast sõltuvad piirangud.

Ülekandeid tehakse iga päev

Kiirmakseid tehakse seitse päeva nädalas kell 8.00–20.00 (UTC+3), kuid maksekorraldusi saab esitada ööpäev läbi. Raha jõuab saajani 15–30 minuti jooksul saaja panga tööajal.

Ilma krediteerimise tasuta

Üldjuhul ei rakendata krediteerimise tasu maksetele, mis laekuvad Paysera kontole kohalikust või välispangast. Kui seda tasu siiski rakendatakse, on tegemist Paysera partnerpanga kehtestatud tasuga.