Oma Paysera kontole raha lisamine on lihtsam kui kunagi varem! Nüüd saate oma kontot kiiresti otse Mastercard või Maestro kaardiga täiendada.

Hoidke oma konto alati kasutusvalmis – see on lihtne ja võtab Paysera rakenduse kaudu vaid mõne sekundi!

#
Koostöös Ukraina pankadega PrivatBank ja Globus pakume kiireid ja turvalisi rahaülekandeid, mida teie Ukrainas asuvad sugulased saavad sularahas vastuvõtta samal päeval.
#

📲 Paysera kliendiks saamiseks on vaja alla laadida meie mobiilirakendus ja luua konto.

ℹ️ Olles konto loonud, peate täitma Tunne oma klienti (KYC) küsimustiku. Mis KYC küsimustik on ja kuidas seda täita?

📞 Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditoega. Kontaktandmed> 

✅ Jälgi meid sotsiaalmeedias, et saada esimesena kõige olulisemad uudised.

#
Avage tasuta konto kõigest mõne minutiga

Valuutavahetus soodsaima kursiga

Konto haldamine mugavalt mobiiltelefoni kaudu

Kandke raha enam kui riiki üle kogu maailma

Tehke välkmakseid (SEPA Instant) mõne sekundiga, ööpäev läbi iga päev
#

Makske vaid ühe puudutusega

Nautige kõiki oma Visa kaardi eeliseid, kui kasutate seda koos Apple Pay, Google Pay, või Samsung Pay. See on kiire, lihtne ja turvaline viis maksmiseks ja see on alati sinuga.

#
#
#

Võtke makseid oma klientidelt vastu! 

13 000+ kaupmeest kasutab Paysera't maksete töötlemiseks oma e-poodides või veebiettevõtetes. Lihtne integreerida pistikprogrammid üle 20 sisuhaldusplatvormi jaoks mida me pakume ja haldame – nii et teil pole millegi pärast vaja muretseda! 

Tutvuge Paysera maksete algatamise teenusega veelgi mugavamaks ja taskukohasemaks maksetetöötlemiseks, mida kasutab enamik meie äriklientidest. 

#

Paysera Tickets – iseteeninduslik online piletimüügisüsteem nii suurfestivalidele kui ka eraüritustele või seminaridele.

Levitage tasuta ürituste pileteid ILMA TEENUSTASUTA, looge ja hallake üritusi ise ning pakkuge oma klientidele võimalust kiiresti ja mugavalt ilma lisatasudeta maksta!

#

Kõrgeima taseme turvalisusTurvalisus on Paysera jaoks üks olulisemaid prioriteete. Seepärast püüame alati kasutada üksnes rangeimatele standarditele vastavat tarkvara, tehnoloogiat ja jälgimissüsteeme. Sellega tagame teie raha, andmete ja ülekannete turvalisuse igal ajahetkel.