Paysera Blogi

Uutest toodetest ja teenustest, ettevõtte uudistest ning suurima Leedu finantstehnoloogia ettevõtte telgitagustest.

Uus teenus! Kuidas Paysera kaudu InRentoga investeerida?

Põnevad uudised uutele ja vanadele investoritele! InRento, teie eelistatuim üüriinvesteeringute ühisrahastusplatvorm on nüüd Paysera kaudu saadaval. Meil on hea meel tuua teieni see integratsioon, lisades Paysera superäppi veel ühe funktsiooni rahaliste vahendite ja investeeringute haldamiseks. See blogipostitus on teie teejuht selle fantastilise uue teenuse maksimaalseks kasutamiseks!

#

Uus teenus! Kõik, mida peate teadma Apple Pay kohta Paysera Checkoutis

Ootamine on läbi! Apple Pay on nüüd Checkoutis saadaval, mis võimaldab teie klientidel maksta veel ühel mugaval viisil. Istuge ja lõdvestuge – jagame teiega üksikasju selle aktiveerimise, maksumuse ja muu kohta!

#

Kuidas Payseras maksevärava projekti luua?

Iga veebipood vajab viisi maksete vastuvõtmiseks, see on ütlematagi selge, eks? Eeldame, et see on põhjus, miks te seda blogipostitust loete. Hea uudis – olete õiges kohas! Pärast selle blogipostituse lugemist saate luua Paysera maksevärava projekti, hankida projekti ID ja parooli, jagada õigusi teiste Paysera kasutajatega ja palju muud.

#

Kas soovite oma ürituste tulemuslikkust analüüsida ja oma publikut paremini mõista? Võib-olla isegi käivitada andmepõhise tasulise reklaamikampaania? Et teid selles aidata, oleme veendunud, et saate Paysera Ticketsist andmeid koguda, integreerides erinevaid turundustööriistu, mis annavad vajalikku infot. Jätkake lugemist, et saada teavet nende tööriistade ja nende rakendamise kohta.

#

Kuidas Rahapesu tõkestamise osakond teie vahendeid kulisside taga kaitseb

Jah, e-kiri Rahapesu tõkestamise osakonna poolt ei kõla nagu karjuda "lõbu ja mängud". Kuid kui te ei tee midagi ebaseaduslikku, uskuge või mitte, saite selle tõenäoliselt seetõttu, et oleme teie rahaliste vahendite ohutuse pärast siiralt mures ja tahame aidata. Räägime oma Rahapesu tõkestamise (AML) osakonnast ja sellest, kuidas me töötame väsimatult kulisside taga, et kaitsta kõiki meie kliente finantspetturite eest.

#

"Aitäh" ütlemise jõud ettevõttes

Kas pole imeline tunne, kui keegi hindab tõeliselt teie rasket tööd ja võtab hetke, et öelda "aitäh"? On inimesi, kes võivad väita, et palk on kõik tänu, mida oma töö eest vajate. Kuid oleme eriarvamusel – lahkuse hetk ei maksa midagi, ometi võib see luua tugevaid ja pikaajalisi töösuhteid. Niisiis, arutleme meie uue algatuse üle, mille eesmärk on edendada töötajate seas toetavat töökeskkonda.

#

Kuidas pääseda ligi Paysera ettevõtte kontole uue ettevõtte juhatuse liikmena?

Kas olete Paysera ettevõtte kontot kasutava ettevõtte uus juhatuse liige? Tere tulemast! Mõistame, et vajate sellele ligi pääsemiseks mõningaid juhiseid ja aitame teid hea meelega. Alustame!

#

Asjad, mida meeles pidada, kui teie Visa kaart on teel

Õnnitleme Visa maksekaardi tellimise puhul! Oleme kindlad, et ootate pikisilmi selle saabumist. Ootamise ajal tuleb kaaluda mõnda põhiasja, näiteks mida teha, kui kaart ei saabu õigel ajal, kuidas seda pärast kättesaamist aktiveerida ja milliseid turvameetmeid saate oma privaatsuse kaitsmiseks võtta. Kogu selle ja muu teabe oleme sellesse blogipostitusse kogunud, et aidata teil protsessis vaevata navigeerida. Jääge meiega ja uurime koos.

#

Kas ma saan avada Payseras lisakonto?

Saame aru – olete mõelnud, kas on võimalik omada rohkem kui ühte Paysera kontot. Seda küsimust kuuleme oma klientidelt aeg-ajalt ja oleme tänulikud teie huvi eest! On aeg hajutada kõik kahtlused, mis võivad tekkida seoses Paysera lisakonto avamisega.

#

Kuidas Paysera kontot taasavada?

Kui te loete seda blogipostitust, tahame alustuseks öelda, et see tähendab meile palju, et kaalute tagasitulekut. Me teame, et protseduuriga võib kaasneda mõningane segadus, nii et jätkake lugemist ja me teeme kõik endast oleneva, et teie tagasitulek oleks võimalikult sujuv!

#

Kuidas Paysera süsteemi uut isikut tõendavat dokumenti lisada?

Kas teil on lähenemas oma isiku kinnitamise tähtaeg? Või äkki on teie dokument aegumas? Kuigi need väiksed ülesanded võivad alguses tunduda tülikad, nõuavad need tegelikult minimaalselt aega ja vaeva – garanteerime seda! Oleme koostanud kergelt järgitava samm-sammulise juhendi, mis aitab teil seda sujuvalt teha.

#

Kuidas esitada maksekinnituseks dokumente?

Kas olete ebakindel, milliseid dokumente vaja maksekinnituseks ja kuidas neid esitada? See blogipostitus juhatab teid protsessi käigus, olenemata sellest, kas teil on vaja esitada kinnitus Payserale või tõendusmaterjal teisele osapoolele tehtud ülekande kohta.

#

Kuidas avada stardikonto ettevõtte registreerimiseks?

Stardikonto on vajalik uue ettevõtte asutamiseks Bulgaarias. Tänu Paysera digiteenustele saab seda muidu pikka ettevõtte registreerimisprotsessi etappi oluliselt lihtsustada ja hõlbustada. Artiklis tutvustame teile protseduuri, näitamaks, kuidas see toimub ja kuidas säästa aega ja raha, valides Paysera.

#

Kuidas Paysera rakenduses arvet jagada?

Mäletad veel aegu, kui sõpradega arvete jagamine nõudis aega ja peavalu? No need päevad on nüüd möödas. Aitäh sulle, tehnoloogia. Tänapäeval piisab vaid mõnest nupuvajutusest ja sa ei pea isegi oma osa arvest välja arvutama – Paysera arve jagamise funktsioon teeb selle kõik teie eest ära.

#

Enim Paysera kohta googeldatud küsimused

Kas olete kunagi Paysera kohta midagi googeldanud? Vaadake, kas teie küsimus on kõige sagedamini esitatavate küsimuste hulgas! Ja säästame teie aega. Saate vastuse otse Paysera meeskonnalt.

#

Uus teenus! Saada raha sularahas vastuvõtmiseks!

Kauaoodatud teenus on lõpuks siin. Nüüdsest saavad kõik Paysera kliendid teha ülekandeid sularahas vastuvõtmiseks Ukrainasse suurepäraste hindadega. See on lihtne, kiire ja mugav. Varsti lisandub veelgi saajariike.

#

Paysera esitleb oma uhiuut logo!

Suur uudis! Täna, pärast 8 aastat, tutvustame uhkusega Paysera uue identiteedi esimest ja põhielementi – uut logo. See logo muudatus peegeldab meie nägemust liikumisest superäpi poole ja tähistab ettevõtte jaoks uut algust – värskemat, kaasaegsemat välimust, mis kannab sõnumit. See on ka esimene paljudest teistest põnevatest brändivärskendustest, mida me lähikuudel ja järgmisel aastal tutvustame.