Paysera Blogi

Alates äsja turule tulnud toodetest ja teenustest kuni ettevõtte uudisteni ja Leedu suurima Fintechi kulisside tagusest.

Kuidas avada stardikonto ettevõtte registreerimiseks?

Stardikonto on vajalik uue ettevõtte asutamiseks Bulgaarias. Tänu Paysera digiteenustele saab seda muidu pikka ettevõtte registreerimisprotsessi etappi oluliselt lihtsustada ja hõlbustada. Artiklis tutvustame teile protseduuri, näitamaks, kuidas see toimub ja kuidas säästa aega ja raha, valides Paysera.

#

Uus teenus! Ülekanded USA dollarites Hiinasse

Palun trummipõrin! Meil on eriline teadaanne – Paysera kliendid saavad nüüd Hiina raha saata USA dollarites! Uus funktsioon sobib nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Kuna must reede ja jõulud on kohe käes, ei saaks ajastus olla parem!

#

Kuidas Paysera rakenduses arvet jagada?

Mäletad veel aegu, kui sõpradega arvete jagamine nõudis aega ja peavalu? No need päevad on nüüd möödas. Aitäh sulle, tehnoloogia. Tänapäeval piisab vaid mõnest nupuvajutusest ja sa ei pea isegi oma osa arvest välja arvutama – Paysera arve jagamise funktsioon teeb selle kõik teie eest ära.

#

Enim Paysera kohta googeldatud küsimused

Kas olete kunagi Paysera kohta midagi googeldanud? Vaadake, kas teie küsimus on kõige sagedamini esitatavate küsimuste hulgas! Ja säästame teie aega. Saate vastuse otse Paysera meeskonnalt.

#

Uus teenus! Saada raha sularahas vastuvõtmiseks!

Kauaoodatud teenus on lõpuks siin. Nüüdsest saavad kõik Paysera kliendid teha ülekandeid sularahas vastuvõtmiseks Ukrainasse suurepäraste hindadega. See on lihtne, kiire ja mugav. Varsti lisandub veelgi saajariike.

#

Paysera esitleb oma uhiuut logo!

Suur uudis! Täna, pärast 8 aastat, tutvustame uhkusega Paysera uue identiteedi esimest ja põhielementi – uut logo. See logo muudatus peegeldab meie nägemust liikumisest superäpi poole ja tähistab ettevõtte jaoks uut algust – värskemat, kaasaegsemat välimust, mis kannab sõnumit. See on ka esimene paljudest teistest põnevatest brändivärskendustest, mida me lähikuudel ja järgmisel aastal tutvustame.