Mobiilne e-rahakott

Nüüdsest ei pea te enam sularaha ega maksekaarte kaasas kandma. Paysera mobiilirakendusega saate makseid teha turvalisemalt ja mugavamalt. Tasuge restoraniarve, makske ostude eest laadal või tagastage sõbrale võlg.

Pangaülekanded nutitelefonis

Enam ei pea te pangaülekande tegemiseks kasutama internetipanka või muud keerulist süsteemi. Selle asemel saate kiiresti ja lihtsasti kanda raha pangakontole Paysera rakenduse abil, sest erakliendid saavad teha 30 tavalist (mitte kiirmakset) euromakset SEPA riikidesse tasuta.*

Turvalisem kui maksekaart

Rakendus tagab rangeima turvalisuse taseme. Saadetavad ja vastuvõetavad andmed krüpteeritakse, suuremaid ülekandeid saab kaitsta parooliga. Rakenduse saab avada üksnes PIN-koodi või sõrmejäljega.

Välkmaksed sõpradele

Paysera kasutajate vahelised ülekanded on tasuta ja raha jõuab saajani loetud minutitega. See on lihtne viis ülekannete tegemiseks sõpradele ja sugulastele, sest rakendus on seotud teie telefoniraamatuga. Kõik, mida peate tegema, on valima nimekirjast kontakti või sisestama e-posti aadressi või telefoninumbri ja makse kinnitama.

Mugav konto täiendamine

Siduge rakendus maksekaardiga ja te ei pea enam kunagi muretsema konto täiendamise pärast. Te ei pea isegi maksekaarti kaasas kandma. Vahendeid saate oma kontole lisada ka sularahas müügikohtades, mille asukohad leiate Paysera sularaha sisse- ja väljamaksekohtade kaardilt.

Ülekanded uutele saajatele

Saate raha kanda ükskõik kellele, isegi kui see isik ei ole Paysera kasutaja. Raha saaja saab e-posti või telefoni teel sõnumi, mis annab teada, et raha krediteeritakse tema kontol kohe, kui ta selle avab.

Makse QR koodiga

Rakendusega maksmine on eriti lihtne. Skaneerige unikaalne QR kood, mille leiate restoranist või müügikohast, ja kinnitage maksesumma. Lõpp pabertšekkidele ning arve ja vahetusraha ootamisele!


*Pärast rakenduse installeerimist logige sisse andmetega, mida kasutate veebilehele www.paysera.com sisselogimiseks. Kui teil ei ole veel Paysera kontot, saate selle rakenduse kaudu lihtsasti ja kõigest mõne minutiga avada. Teile kehtestatakse automaatselt konto limiidid, mida saate hiljem Paysera e-maksete süsteemi sisse logides muuta.