Müügikohtade omanikele

Hakake meie agendiks ning pakkuge enda ja meie klientidele võimalust teha sularaha- ja maksetehinguid teie müügikohas. Anname teile kõik vajalikud vahendid, tänu millele saate lihtsasti oma sissetulekut suurendada, pakkudes klientidele lisateenuseid.

Edukatele ettevõtjatele

Keegi ei tea teie riigi turu suundumusi ja eripärasid paremini kui teie ise. Oma riigi edukad ettevõtjad suudavad näha Paysera teenuste tegelikku perspektiivi. Kui olete üks neist ettevõtjatest, kes on entusiastlik, kogenud, edukas ja suudab investeerida - kutsume teid üles saama osaks Paysera võrgustikust ja alustama oma riigis Fintechi äri.

Pankadele ja maksesüsteemidele

Otsime pidevalt koostööpartnereid maksete kogumise valdkonnas. Pakkuge oma klientidele võimalust maksta veebipoodides teie panga või maksesüsteemi kaudu.
 

Tarkvaraarendajatele

Hakake meie koostööpartneriks, tutvuge Paysera eelistega ja soovitage klientidele installeerida oma veebilehele Paysera Checkout. Kasumit toovate klientide eest maksame teile vahendustasu.

Teil on hea äriidee või pakkumine?

Kui teil on makseviisidega seotud idee või pakkumine, võtke meiega ühendust. Oleme rõõmuga valmis teid võimaluse korral aitama või muul moel panustama.
 

Kas soovite installeerida oma projekti makselahendused?

Maksed veebipoodides, SMS-maksed, maksed mobiilsetes ja muudes müügikohtades ning piletimüügisüsteemid.
Kõik ärilahendused ühes kohas.Loe veel:
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#