Müügikohtade omanikele

Hakake meie agendiks ning pakkuge enda ja meie klientidele võimalust teha sularaha- ja maksetehinguid teie müügikohas. Anname teile kõik vajalikud vahendid, tänu millele saate lihtsasti oma sissetulekut suurendada, pakkudes klientidele lisateenuseid.

Edukatele ettevõtjatele
(Frantsiisivõtjatele)

Keegi ei tea teie riigi turu suundumusi ja eripärasid paremini kui teie ise. Paysera teenuste tegelikku perspektiivi suudavad näha vaid edukad ettevõtjad. Kui olete üks neist ning teil on kuhjaga entusiasmi, kogemusi, edukust ja investeerimisvõimalusi, siis võtke meiega ühendust ja saage meie makseteenuste frantsiisi ainukeseks frantsiisivõtjaks oma riigis.

Pankadele ja maksesüsteemidele

Otsime pidevalt koostööpartnereid maksete kogumise valdkonnas. Pakkuge oma klientidele võimalust maksta veebipoodides teie panga või maksesüsteemi kaudu.
 

Tarkvaraarendajatele

Hakake meie koostööpartneriks, tutvuge Paysera eelistega ja soovitage klientidele installeerida oma veebilehele Paysera Checkout. Kasumit toovate klientide eest maksame teile vahendustasu.

Teil on hea äriidee või pakkumine?

Kui teil on makseviisidega seotud idee või pakkumine, võtke meiega ühendust. Oleme rõõmuga valmis teid võimaluse korral aitama või muul moel panustama.
 

Kas soovite installeerida oma projekti makselahendused?

Maksed veebipoodides, SMS-maksed, maksed mobiilsetes ja muudes müügikohtades ning piletimüügisüsteemid.
Kõik ärilahendused ühes kohas.Loe veel:
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#