Kasutage Google Pay'd™ koos oma Visa kaardiga

Lisage oma Visa kaart Google Paysse otse Paysera mobiilirakendusest. See kaardi lisamise meetod on saadaval kõikides toetatud riikides isegi siis, kui Google Pay rakendust veel alla laadida ei saa. 

See on kiire ja lihtne viis maksta miljonites kohtades - veebilehtedel, rakendustes ja poodides.

Kasutage Google Payd kõikjal, kus näete ühte järgmistest sümbolitest:

#
#
Google Pay Paysera
Google Pay on ettevõtte Google LLC kaubamärk.

Kohesed ja lihtsad maksed

#

Kiired

Visa kaardi lisamine Google Paysse on lihtne ja kiire - tehke seda otse Paysera rakendusest või Google Pay enda kaudu. 

#

Mugavad 

Maksa nii kiiresti kui klikata jõuad. Vabastage kontaktivabad maksed oma Android-telefonis - äratage telefon ja hoidke seda lugeja lähedal, kuni teile kuvatakse linnuke.

#

Turvalised

Google Payga maksmisel kasutatakse teie teabe esitamiseks krüpteeritud virtuaalset kontonumbrit - nii jäävad teie kaardi tegelikud andmed turvaliseks. 

Kuidas lisada oma Visa kaarti Google Paysse?

Visa kaardi lisamine Google Paysse võtab vaid mõne hetke. Seda saate teha Google Pay kaudu või otse Paysera rakendusest.

Paysera rakenduse kaudu:

Avage Paysera rakendus, valige Kaardid ning vajutage nuppu „Lisa Google Paysse”.

Kui teie Androidi telefonis ei ole veel Paysera rakendust, laadige see tasuta Google Playst alla.

#

ℹ️ See kaardi lisamise meetod on saadaval ka riikides, kus Google Pay on saadaval, aga Google Pay rakendust ei ole veel alla laadimiseks saadaval. 

Google Pay rakenduse kaudu: 

Kui teil on Google Pay rakendus juba olemas või saate seda Google Playst alla laadida - avage rakendus, valige uus makseviis, sisestage oma Visa kaardi andmed ja järgige rakendusesiseseid juhiseid. 

Kas soovite teha asju arvutiga? Lisage kaart aadressilpay.google.com.

Korduma kippuvad küsimused

Google Pay töötab kõikjal, kus aktsepteeritakse viipemakseid. Pärast kaardi lisamist äratage lihtsalt oma Android-telefon ja hoidke seda lugeja lähedal kuni näete linnukest. Teil pole vaja isegi rakendust avada.

Lisaks saate Google Pay abil oma lemmikrakendustes ja veebilehtedel veelgi kiiremini maksta. Kui olete kaardi lisanud, ei pea te oma makseandmeid uuesti sisestama. Valige lihtsalt kassas Google Pay, kinnitage oma ost ja kõik.

Ei. Kaardi lisamine Google Pay'sse on tasuta ja Visaga tehingute tegemisel selle kasutamise eest lisatasu ei võeta. See on sama mis deebetkaardi kasutamine.

Google Pay ise mingeid limiite ei kehtesta; mõnel kaupmehel võivad siiski olla viipemaksete jaoks oma limiidid. Rakendustes või veebilehtedel makstes ei rakendata Google Pay tehingutele piiranguid.

Pange tähele, et Visa kaardiga Google Pay kaudu maksmisel kehtivad kaarditehingutega samad limiidid.

Jah. Google Payga maksmine on turvalisem kui sularahaga maksmine või füüsilise kaardi kasutamine. Isegi kui kaotate telefoni, ei saa keegi teie telefoni lukust avamata maksta. 

Samuti, kui kasutate telefoni viipemakseteks, ei saada Google Pay koos maksega teie tegelikku krediit- või deebetkaardi numbrit. Selle asemel kasutatakse teie teabe esitamiseks krüpteeritud virtuaalset kontonumbrit - nii jäävad teie tegelikud kaardiandmed turvaliseks

Siiski hoidke oma Android-seadet ja Visa kaarti alati turvaliselt - kui olete oma kaardi kaotanud, blokeerige see koheselt

Kui telefon on kadunud või varastatud, lukustage see ja kustutage see Find My Device abil, kui see on teile saadaval.

Samuti võite oma kaardi alati arvutist ajutiselt külmutada, logides sisse oma Paysera kontole, või helistades meie Klienditoele. 

Kui kaotate oma Visa kaardi - külmutage see kohe. Seda saate teha, kasutades Paysera mobiilirakendust, interneripanka, või helistades Paysera klienditoele

Kui külmutate oma kaardi, ei saa te ka Google Payga oma kaarti kasutada. Kui leiate oma kaardi ja vabastate selle, saate Google Payd uuesti kasutada. Vastasel juhul, tellige uus kaart ja lisage see seejärel Google Paysse. 

Jah. Google Pay abil saate maksta sadades oma lemmikrakendustes, veebilehtedel ning füüsilistes poodides üle kogu maailma - kõikjal, kus aktsepteeritakse viipemakseid.