Eelised ja võimalusedPalju makseviise

Maksed enam kui 10 000 kohaliku ja välispanga kaudu Visa, MasterCardi ja Maestro kaartidega*. Maksed rahvusvaheliste maksesüsteemide kaudu, sularahas ja otse Paysera süsteemi kaudu.

See võib olla madalaim hind turul

Säästke raha Paysera Checkoutiga. Meil on turu parimad hinnad ja väga soodsad vahetuskursid juhuks, kui teete ülekandeid välispankadest ja maksesüsteemidest.

Turvalised internetimaksed

Paigutage oma kodulehele märgis "Turvalised internetimaksed", millega annate oma klientidele teada, et toodete või teenuste ostmine teie veebilehelt on turvaline, kuna kasutate Paysera turvaliste maksete lahendust.

Palju riike ja valuutasid

Teenindage kliente kogu maailmas. Paysera tegutseb 184 riigis ja arveldab enam kui 30 valuutas. Makseaken on tõlgitud 18 keelde. Võimaldage klientidel teha makseid mugaval viisil ja esitage teavet neile arusaadavas keeles.

Reaalajas teavitused

Saage kohesed teavitused õnnestunud makse kohta ja väljastage klientide ostud kiiremini. Saage kohe teada makseveast ja tagastage raha ühe nupuvajutusega.

Liisinguteenused

Pakkuge oma klientidele järelmaksu võimalust. Lisage makseviiside hulka ka liisinguteenused, mida osutavad General Financing ja MokiLizingas.

Mugav haldamine

Ühe või mitme e-makse projekti haldamine Paysera konto kaudu on imelihtne, sest pääsete oma kontole ligi teile sobival ajal ja kohas.

Kõik tulud ühel kontol

Raha jälgimine ja haldamine on lihtne ja mugav, kui teil on mitme eri panga konto asemel üks konto. Kõik tulud saab koguda ühele Paysera kontole, tänu millele on üksikasjaliku statistika ja väljavõtete koostamine veelgi lihtsam.

Demokeskkond

Demokeskkonna abil saate katsetada meie Checkouti teenust. Saage teada, kuidas makse luuakse, ja arvutage teenustasu, mida peate maksma konkreetse toote või teenuse eest. Anname teile võimaluse näha kogu protsessi ostja silme läbi alates toote lisamisest ostukorvi kuni makse tegemiseni tellimuse eest.

Valikuvõimalus

Teil on võimalik koguda makseid internetipanga kaudu, kasutades makse algatamise teenust (PIS). Selle teenuse abil saate ka kliente isikukoodi kaudu identifitseerida. See teenus on mitu korda odavam, kuid sama turvaline kui pangalink. Tehnoloogiale kohaldatakse Euroopa Liidu makseteenuste direktiivi PSD2.
Loe veel teenuse kohta


*Maksed Visa, MasterCardi ja Maestro kaartidega on saadaval vaid ELis registreeritud juriidilistele isikutele.

Kuidas toimub installeerimine?Kõikide platvormide tugi

Paysera Checkouti integreerimiseks on kolm võimalust. Valige oma sisuhaldussüsteemi (CMS) jaoks meie plugin, integreerige see teegi kaudu või looge individuaalne lahendus mis tahes platvormile või programmikeelele, kasutades tehnilist spetsifikatsiooni.

Tasuta CMS pluginad

Lihtsaim viis Paysera Checkouti integreerimiseks on installeerida meie tasuta plugin. Oleme loonud pluginad rohkem kui 17 populaarsele süsteemile, näiteks PrestaShop, Magento, osCommerce, Oxid eShop, WordPress, Joomla, Drupal, jne.

Tasuta tehniline tugi

Kui teil on Paysera makseviisidega seotud küsimusi või probleeme, palun võtke meiega ühendust. Paysera IT-spetsialistid aitavad teil tekkinud probleeme lahendada ja annavad tasuta konsultatsiooni.

Volituste andmine

Konto omanikul on õigus anda maksete tehnilise teabe haldamise volitused ja õigused. Enne integreerimist piisab sellest, kui programmeerija avab tasuta konto.

Lihtne installeerida ja järgi proovida

Makse saate teha pärast testmaksete režiimi aktiveerimist. Testmakse summat maha ei arvata.

Mitu kuvamise viisi

Funktsiooni saab ostjatele esitada makseaknale viitava nupuna või makseviiside nimekirjana. Makseviisid, riigid ja tehnilised parameetrid saab seadistada Paysera süsteemis.

Millest ma alustan?#
Avage tasuta Paysera konto ja tehke läbi identifitseerimistoimingud.
#
Tutvuge projekti loomise juhendiga ja kinnitage oma tegevuse projekt.
#
Koguge makseid ja saage oma tegevuselt tulu.

Eduka e-kaubanduse alustamise pakkumineSõltumata käibe suurusest rakendab Paysera esimese kolme kuu jooksul järgmisi hindu kategooriate lõikes (esimese kolme sammu kohta):
I kategooria projektidele
Protsent - 0,75 %
Maksimum - 0,15 EUR
Fikseeritud tasu - 0,07 EUR
II kategooria projektidele
Protsent - 1,25 %
Maksimum - 0,75 EUR
Fikseeritud tasu - 0,07 EUR
III kategooria projektidele
Protsent - 7,65 %
Maksimum - 10,50 EUR
Fikseeritud tasu - 0,07 EUR