Teenustasud maksete kogumise eest mobiilioperaatorite kaudu

Kuna eri riikides kohaldatakse erinevaid makse ning ka operaatorid ja valuutad on erinevad, leiate riigi nime kõrvalt ilma käibemaksuta hinnad selles riigis kehtivas valuutas. 

Teie igakuisest tulust sõltuvalt rakendatakse erinevaid protsendimäärasid. Tulu suurus arvutatakse klientide kulutatud summade alusel, sest see summa ei sõltu teie poolt saadavast protsendist. Tulu genereerimise tasemeid on kolm. I – kuni 289,62 EUR, II – alates 289,62 EUR  kuni 868,86 EUR, III – üle 868,86 EUR

Teile rakendatav protsendimäär võib allpool toodud tabelis esitatust erineda, kui teiega sõlmitud teenuse osutamise lepingus on sätestatud teisiti. 

Pettuse teel saadud SMS-ide eest raha välja ei maksta. Seetõttu võidakse saabunud sõnumid tühistada olenemata nende kehtivusest ja riikidest. Kriminaalsest tegevusest teavitame alati ka õiguskaitseasutusi ja operaatoreid. 

SMSi teel maksete kogumise teenuse tasud ei ole nii soodsad kui muudel maksete kogumise viisidel, sest suur osa tasust läheb mobiilioperaatoritele, kes võtavad meilt tasu nii õnnestunud tehingute eest kui ka juhul, kui nad ei saa kliendilt makset. Hind sisaldab ka arvukate kliendipäringute ning lühinumbrite ja muude tehniliste lahenduste haldamist.

Praegu on teenus saadaval 42 riigis (tingimuste ja hindade nägemiseks klõpsake riigi nimel):

Aasia ja Okeaania  
( riigid)

Ameerika 
(1 riigid) 

Aafrika 
(2 riigid)