Oleme Payseraga koostööd teinud juba 10 aastat. Selle aja jooksul oleme laienenud kaheksasse Euroopa riiki ning Paysera pakkus meile stabiilseid, turvalisi ja usaldusväärseid maksevärava lahendusi ning madalaid hindu nende kõigi jaoks.

Kęstutis Daukševičius, UAB Įrankia.lt juht
Varlė on Paysera partner olnud juba rohkem kui 10 aastat. Hindame Paysera pakutavate toodete usaldusväärsust, paindlikkust ja konkurentsivõimelisi hindu. Klienditeenindus on erakordne - konsultandid on meie vastu alati toredad, pakuvad vastuseid kõigile meie küsimustele ja abistavad meid alati, kui meil seda vaja on. Aitäh!

Marius Butauskas, Varlė.lt tegevjuht
Olen väga tänulik ärikliendi müügijuhile Martynasele tema pühendumuse eest. Ma ei oleks kunagi arvanud, et selline lihtne tehing nagu valuutavahetus võib avaldada tuntavat finantsmõju. Säästame nüüd suuri summasid justkui mitte millegi pealt. See on meie esimene kokkupuude Payseraga ja ma usun, et teeme tulevikus tihedamat koostööd.

Ignas Silevičius, "Nookfamily.lt arendusjuht"
E-kaubanduses on õige makseteenuse pakkuja leidmine üks kõige olulisemaid aspekte. Kulukas integreerumine iga üksiku panga süsteemiga on valmistanud meile palju peavalu, kuid Paysera pakub mugavaid makseviise ühes kohas. Arendame oma tegevust Leedus, Lätis ja Eestis ning Paysera on olnud meie hea koostööpartner juba 5 aastat. Võin julgelt öelda, et oleme teinud hea valiku ega ole seda kordagi kahetsenud. See maksesüsteem pakub häid valuutakursse ja kiireid rahvusvahelisi makseid, mis kiirendab suhtlust välisettevõtetega. Paysera eeliseks on lihtne integreerimine e-poodidega ning kasulikud ja läbimõeldud uuendused, ka probleemid lahendatakse väga kiiresti.

Mindaugas Domarkas,   „Diavolesa.lt“ ja Batuskveras.lt juhataja
Oleme Paysera konto üle väga õnnelikud. Kõikide tavamaksete tasu on kõigest 0,15 eurot. Teised pangad selliseid hindu ei paku. Meie jaoks on see aga oluline, kuna teeme sageli rahaülekandeid. Puudub kontohaldustasu ja valuutavahetuskursid on väga soodsad. Näeme kohe, kui palju raha kokku hoiame, võrreldes teiste pankadega. Kui vajame kontoväljavõtet, reageerivad Paysera abivalmid töötajad kiiresti ja saadavad dokumendi kolme tunni jooksul. Kõikidele küsimustele saame alati ammendava vastuse. Paysera konto on meie ettevõtte põhikonto. Aitäh!

Darijus Gudaitis, UAB Autoverus tegevjuht 
Aitäh! Aitäh selle eest, et saame nüüd säästa raha isegi arveid makstes. Aitäh mugavuse, ajakohasuse ja kiiruse eest. Aitäh, et olete usaldusväärne koostööpartner.

Diana Zasimauskienė, UAB Grantus Projects direktor 
Ettemaksete tegemise võimalus on meie tegevusvaldkonnas väga oluline. Meie eesmärk on pakkuda klientidele igal sammul võimalikult mugavat teenust ning kiired ja turvalised veebimaksed on osa sellest eesmärgist. Püüdleme selle poole, et saaksime oma plaanid ellu viia kõigest mõne nupulevajutusega, seepärast on meeldiv tõdeda, et Paysera vastab täielikult meie visioonile.

Paulius Šuksteris, Table.in arendusjuht 

Tellime arvuti- ja juurdepääsukontrolli seadmeid paljudest riikidest. Kuna rahvusvahelised rahaülekanded on meie tegevuses olulised, oleme huvitatud nende kiirusest, turvalisusest ja hinnast. Paysera süsteemis saame ka alati vahetada kontol oleva valuuta turu parimate kurssidega. Usaldame seda maksesüsteemi, sest selle arendanud ettevõttel UAB Paysera LT on Leedu Panga väljastatud e-raha asutuse litsents, mille kohaselt pakub Paysera Leedu soodsaimaid rahvusvaheliste ülekannet hindu.

Lukas Radvilavičius, UAB nSoft tegevjuht

Pärast seda, kui hakkasime kasutama Paysera rahvusvaheliste maksete teenust, säästame ühes kuus 700 eurot ülekannete ja raha haldamisega seotud kuludelt. Ettevõtte juhina saan mobiilirakenduse abil igal ajal jälgida rahavoogusid ettevõtte ükskõik millises Leedu, Läti või Eesti kontoris. Tänu paremale läbipaistvusele saame teha paremaid otsuseid. Aitäh professionaalse teenuse eest, tunneme end teiega alati väärtuslikuna. Edu edaspidiseks!

Mindaugas Kazlauskas, UAB Synergiumi asutaja ja tegevjuht

Meie koostöö Payseraga kestab juba mitu aastat. Maksesüsteemi ja selle mugavate funktsioonide kasutamisest tunneme head meelt nii meie ise kui ka meie kliendid, kes saavad tasuda mitmesuguste Leedu lennuväljadel osutatavate teenuste eest lihtsamini ja kiiremini.

Justinas Stepšys, Vilniuse lennujaamakommertsteenuste osakonna juht

Välisklientide teenindamisel on Paysera süsteem asendamatu – rahaülekannete kiirus ja hind on ületanud kõik minu ootused. Soovitan seda süsteemi kõikidele nii Leedus kui ka mujal maailmas.

Tomas Šileikis, MB Admix juht

Paysera aitas meil väljuda kiviajast ja siseneda tänapäevamaailma. Tänu rahaliste vahendite ja kasutajakonto mugavale ja automaatsele haldusele saame rohkem keskenduda oma põhitegevuse edendamisele. Ka kliendid tunnetavad muutusi, mida Paysera on kaasa toonud, sest me ei saa enam kaebusi registreerimise kinnituste kohta, kuna kõik toimib kiiresti ja sujuvalt.

Vytenis Benetis, ürituse Vilnius Challenge tegevjuht

Tegeleme äriklientidele suunatud teenuste osutamisega ja oleme harjunud tegema finantstehinguid pankade kaudu. Pärast seda, kui hakkasime kasutama Paysera pakutavaid lahendusi, märkasime edusamme – samasuguseid, mida täheldasime siis, kui läksime pangakontorites tehtavatelt tehingutelt üle internetipangandusele. See on suurepärane, et sellised teenused on nüüd saadaval. Loodan, et need kinnitavad turul kanda, nii saame meie rohkem aega oma põhitegevusele pühendada.

Rolandas Valaitis, UAB Emovents

tegevjuht

Kui asusime Paysera pakutavaid teenuseid valima, siis teadsime juba, milliseid eeliseid ja mugavusi võime oodata. Selle süsteemi kaudu registreerime Leedu suurima noorte korvpalliturniiri "Sprite Talentide lahing" osalejaid ning ka rahvusvahelistest korvpallioskuste arendamise laagritest osavõtjaid. Leedu Korvpalliliidu atribuutikat müüv ametlik kauplus kasutab samuti Paysera maksete kogumise teenust. Veendusime veelgi rohkem Paysera süsteemi mugavuses ja paindlikkuses, kui kasutasime Paysera Tickets süsteemi, et müüa pileteid 2015. aastal Kaunases toiminud U16 meeste Euroopa meistrivõistlustele korvpallis. Vältisime sel moel teiste piletimüügisüsteemide kõrgeid teenustasusid ning tulu laekus vaid mõne minutiga.

Rytis Sabas, Leedu Korvpalliliidu avalike suhete ja kommunikatsiooni juht

Teeme Payseraga koostööd juba mitu aastat ega ole kordagi kahelnud nende teenuste kvaliteedis. Tänu mugavale maksesüsteemile laekub raha kontole väga kiiresti, müügi jälgimine on lihtne ja tagastused toimuvad ilma probleemideta. Soovitame Paysera't kui vastutustundlikku, kvaliteetset teenust pakkuvat ja usaldusväärset partnerit mitmesuguste projektide tarbeks.

Darius Mikulis, PI Tarptautinis maratonas tegevjuht, Danske Bank Vilniuse maratoni korraldaja

2015. aasta alguses avas Leedu Turundusühing teabesüsteemi, mille kaudu saab registreeruda ühingu (LIMA) üritustele. Paysera süsteemiga integreerumine on osutunud väga tõhusaks – kasutajad, kes tasuvad osalemistasu ise (mitte juriidilised isikud), teevad seda tavaliselt Paysera kaudu. Nad hindavad süsteemi mugavust, mis võimaldab teha makseid kiiresti, kõigest mõne nupulevajutusega. Ka LIMA haldurid naudivad süsteemi eeliseid, sest sissetulevad maksed krediteeritakse automaatselt, mis tähendab vähem käsitsi tehtavat tööd.
Tänu Payserale saame pakkuda klientidele paremat teenust – maksed krediteeritakse viivitamata, sõna otseses mõttes kohe, kui need tehakse. Paysera süsteemi kasutuselevõtt on aidanud Leedu Turundusühingul pakkuda parema kvaliteediga teenust.


Gintautas Kučas, Leedu Turundusühingu LIMA tegevjuht

Paypalist Paysera kasuks loobumine oli parim äriotsus, mida teinud oleme. Soovin teile palju edu ja kui rasked ajad peaksid saabuma, olen valmis töötama teie ettevõttes igal kuul päeva vabatahtlikuna. Aitäh!

Evgene Glebov, APM Agentuur LT juht

MAMŲ MUGĖ on Balti riikide suurim hooajaline laste ja lapseootel naiste riiete kaubandus- ja heategevusmess, mis sai alguse 2012. aastal ja toimub 2–3 korda aastas. 2013. aastast teeme koostööd Payseraga, kellest on saanud meie messi lahutamatu ja väärtuslik osa.
Igal messil osalejal on Paysera konto, mida ta kasutab sissepääsutasu maksmiseks ning messil müüdud kaupade eest maksete saamiseks. Esimese kolme tunni jooksul pääsevad kõik osalejad messile piletitega, mille on samuti väga tõhusal ja usaldusväärsel viisil loonud Paysera.
Suurim abi, mida oleme Mamų mugė messi raames Payseralt saanud, on genereeritud fail, mille abil saame edastada raha kõikidele messil osalejatele korraga. Oleme Payserale väga tänulikud maksete kogumise ja arveldamise lahenduste eest. Kõik töötab laitmatult, stabiilselt ja kiiresti. Kõik Paysera teenused annavad Mamų mugė messile lisaväärtust.
Aitäh teile turvalise, tõhusa ja usaldusväärse koostöö eest, mis mängib suurt rolli meie messi edukas korraldamises.


Jurga Barbora Jauniškienė, messi Mamų mugė direktor

Paysera on meie kindel ja stabiilne koostööpartner maksete valdkonnas juba 2013. aastast. Hindame Paysera't korrektse ja täpse töö eest, tänu millele teame, et maksed tehakse alati kvaliteetselt ja usaldusväärselt. Koostöö teiega on puhas rõõm.

Daria Bystrykh, Xsolla ärikliendihaldur

Arendame e-poodide rentimise platvormi verskis.lt juba aastast 2008 ja oleme veendunud, et Paysera LT pakub veebipoodidele tohutuid eeliseid: see aitab säästa palju aega ning kliendid saavad võtta vastu makseid kõikidest Leedu pankadest, krediitkaartidega ja muude maksete kogumise kanalite kaudu. Kaheksa koostööaasta jooksul on 700 ettevõtet, kes on meie platvormi kaudu omale veebipoe loonud, saanud ka Paysera LT klientideks ja kõigi aastate jooksul ei ole me kuulnud ühtegi negatiivset arvamust selle kohta. Seepärast teemegi Payseraga koostööd ja soovitame seda hea meelega teistelegi.

Vitalijus Dubietis, UAB Evispa direktor
Paysera pakub turu soodsaimaid vahetuskursse ja kiireid ülekandeid, sellepärast olemegi valinud Paysera oma koostööpartneriks. Veebikaubanduses on kiirus üks olulisemaid tegureid, seetõttu säästame hankijatele Paysera kaudu rahvusvahelisi makseid tehes nii raha kui aega. Ka meie klientidel on hea meel, et lisandunud on veel üks mugav ja kiire viis ostude eest tasumiseks.

Dainius Liulys, UAB Pigu.lt tegevjuht
Oleme kasutanud Paysera teenuseid juba neli aastat. Paysera aitas meil muuta turu reegleid, sest maksete kogumine Leedus on muutunud väga lihtsaks – tänu rakendusliidesele on kõik 100% automatiseeritud. Võtame Paysera partnerite ja meetodite abil makseid vastu 100 riigist. Leedus oli puudus vähemalt ühest pangast, mis seaks kasutaja mugavuse kõrgeimale kohale ja areneks koos kasutajaga, ja on hea teada, et nüüd on selline pank olemas. Kasutajasõbralik makseasutus, kus saame lahendada ettevõtte tegevusega seotud probleeme kontorist lahkumata.

Filip Borcov, B1.lt juht
Üks maksemeetoditest - Paysera, mille oleme integreerinud oma e-poodides Bigbox.lt, Toybox.lt ja Bigbox.ee, tagab meile usaldusväärsuse, turvalisuse, stabiilsuse ja tõhususe. Suurepärane teenuse kvaliteet ja klienditeenindus. Paysera maksesüsteemi meeskond rakendab pidevalt uusi lahendusi ja pakub erinevaid makseviise, mida kliendid tegelikult soovivad.See annab meile paindlikkuse ja seetõttu saame Paysera süsteemi abil oma müüki suurendada.

Edgaras Pilius, AS “Electronic Trade“ Kommertsdirektor, bigbox.lt