Rahvusvahelised ülekanded – saatke raha välismaale veebist

Saatke raha välismaale 20+ valuutas, teostage rahvusvahelisi ülekandeid madalate tasude eest ja hallake kogu oma raha ühes kohas – Paysera multi-valuutalisel kontol. 

Kõik alates välkmaksetest eurodes kuni rahaülekanneteni USD, GBP, BGN, PLN ja muudes valuutades – on teile saadaval tasuta Paysera kontoga.

#

Milliseid makseid saab Paysera kaudu Internetis teostada?

#

Ülekanded Paysera kasutajate vahel

Olenemata sellest, kus elab teine Paysera konto omanik – saate talle saata raha sekunditega mis tahes saadaolevas valuutas tasuta või väga madala hinnaga.

#

SEPA ülekanded

SEPA ülekanded– standard (tava) maksed eurodes teistesse SEPA pankadesse Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP). Need on enamasti tasuta ja teostatakse ühe tööpäeva jooksul.
Loe veel >

#

SEPA Välkmaksed

SEPA Välkmaksed on enamikule tasuta ööpäevaringselt teostatavad ülekanded eurodes, mis jõuavad saajani sekunditega. Saaja pank peab asuma EMP-s ja olema SEPA Välkmaksete süsteemi liige. Ülekande limiit on 100 000 EUR.
Loe veel >

#

Ülekanded eurodes väljaspoole EMP'd

Saatke makseid eurodes väljaspoole Euroopa Majanduspiirkonna riike, pankadesse, mis onTARGET2 süsteem liikmed. See võib võtta kuni 3 tööpäeva ja maksab alates 7 eurost.

#

Rahvusvahelised ülekanded muudes valuutades

Saatke raha 20+ valuutas pankadesse teistes riikides, võtke vastu makseid välismaalt ja teostage oma kontol valuutavahetusi ja kõike seda ühel samal kontol. 
Loe veel>
#

Ülekanded sularahas vastuvõtmiseks

Saatke raha saajale, kes saab selle sularahas ühest paljudest selleks ettenähtud kohtadest välja võtta. Mõõdukate summade saamiseks ei pea saajal olema Paysera ega muud kontot ning ülekande sooritamiseks piisab vaid saaja nimest ja sünnikuupäevast. Head hinnad, kiire ja mugav. Hetkel saadaval ainult Ukrainasse ülekannete jaoks.
Loe veel >

Saatke raha mobiilirakenduse või internetipanga kaudu 

Raha välismaale saatmine pole kunagi olnud lihtsam. Nüüd saate kanda EUR, GBP, PLN, RON ja BGN valuutat otse oma telefonist kasutadesPaysera mobiilirakendust.
Logige rakendusse > Ülekanded > Pangaülekanne ja täitke andmed.

Kui soovite saata muid valuutasid, logige sisse Paysera internetipanka ja sooritage ülekanne veebi versiooni kaudu. 

Kas teil pole veel Paysera kontot?
Alustage >

#

Kui palju maksab raha saatmine välismaale? 

Välismaale raha saatmine võib olla täiesti tasuta, näiteks kui saadate raha teisele Paysera kasutajale või saadate eurosid mõnda EMP riiki. 

Teistes valuutades raha saatmise tasud võivad olenevalt valuutast, saaja riigist ja pangast erineda. 

Kui teete Paysera kaudu rahvusvahelise ülekande, maksab see palju vähem kui traditsioonilist panka kasutades. Paysera saab pakkuda konkurentsivõimelisi ülekandehindu, kuna meil on erinevates riikides pangakontod, millelt ülekandeid tehakse. Nii et kui teete rahvusvahelise ülekande, teostame selle kohaliku maksena. 

Teenustasud ülekanete teostamisel eurodes >
Teenustasud ülekanete teostamisel muudes valuutades > 

Vahetage valuutat otse oma Paysera kontolt

Enne raha saatmist või pärast raha saamist võite tahta seda konverteerida. KasutadesPaysera rakendust saate valuutat vahetada suurepäraste kursidega! Paysera valuutakalkulaator võrdleb erinevate pankade vahetuskursse ja pakub Paysera klientidele parimat. 

Lisaks saavad erakliendid kuni 500 eurot kuus vahetada parima võimaliku kursi järgi, mis on peaaegu sama, mida näete Google'is.

Vaata kursse > 

#

Korduma kippuvad küsimused

Rahaülekanded välismaale jõuavad saajani mõne sekundi jooksul, kui teete näiteks SEPA Välkmakset eurodes. Kuid tavaliselt võtab rahvusvaheline ülekanne kuni ühe tööpäeva (mõnikord kuni 3), kui teete seda Paysera kaudu.

Kui teete rahvusvahelise ülekande traditsioonilise panga kaudu, peate võib-olla ootama nädala või kauemgi.

Välisriigi pangakontolt oma koduriigi pangakontole raha saatmiseks (ja tasumata teenustasudeks tervet varandust) saate aja ja raha säästmiseks kasutada Paysera vahendajana. Teie sooritatav ülekanne näeb välja selline: teie välisriigi pangakontolt> teie Paysera kontole, Teie Paysera kontolt > Teie kohalikule pangakontole. Vajadusel saate oma Paysera kontol valuutat konverteerida. 

Samm 1 – kandke raha oma Paysera kontole.
Logige Paysera rakendusse ja lehel alt äärest valige Täienda, seejärel valige riik, kust te raha soovite saata ja valuuta. Kasutage genereeritud juhiseid ülekande tegemiseks.

Samm 2 – saatke Paysera kontolt raha oma kohalikku panka.
Kui raha on teie Paysera kontole laekunud, valige Ülekanded > Pangaülekanne ja täitke andmed. Kui teil on vaja valuutat enne saatmist konverteerida – saate seda ka rakenduses teha: Ülekanded> Valuutavahetus.

Rakenduse kaudu saate järgnevaid ülekandeid teha: 
  • Oma kontode vahel. 
  • Paysera kasutajate vahel. 
  • Ülekandeid eurodes (SEPA, SEPA Välkmaksed – Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse, TARGET2 – eurodes väljaspoole EMP'd). 
  • WebMoney süsteemi. 
  • Rahvusvahelisi ülekandeid EUR, GBP, PLN, RON ja BGN valuutades.

Teistes valuutades saab ülekandeid teha ainult veebiversiooni kaudu. 

Rohkem küsimusi ja vastuseid ülekannete kohta >