Rahvusvahelised ülekanded kõikjal maailmasSoodsa hinnaga rahvusvahelised ülekanded

Paysera kasutajad maksavad eri valuutades tehtavate ülekannete ees vähem, sest pakume oma klientidele väga soodsaid teenustasusid. Kui tahate teha välismakseid mõistliku hinnaga, logige sisse või registreeruge Payseras ja veenduge selles ise! Rahvusvaheliste maksete hinnad ja tingimused leiate siit.

Rahvusvahelised ülekanded ühe päevaga

Pangaülekannete tegemine võib võtta terve nädala või isegi kauem, kuid Paysera süsteemiga säästate nii raha kui ka väärtuslikku aega. Rahvusvahelised maksed laekuvad saaja kontole tavaliselt samal päeval. Olenevalt makse pakilisuse astmest ja saaja riigist kantakse raha üle 1–3 tööpäevaga. SEPA Instant süsteemis osalevate pankade vahel saate teha ka välkmakseid (SEPA Instant) (iga päev ööpäev läbi), mille summa ei ületa 15 000 eurot.

Valuutavahetus internetis

Enne, kui asute rahvusvahelist makset tegema, saate kasutada Paysera valuutavahetuse kalkulaatorit, mis võrdleb reaalajas eri pankade valuutakursse ning pakub alati samasugust või isegi paremat kurssi. Kui vahetate summat, mis ületab 5000 eurot, rakendub veelgi soodsam vahetuskurss. Kõik Paysera toega valuutad ja valuutavahetuse kalkulaatori leiate siit.

Eri valuutad ühel kontol

Kas teil on sageli vaja teha makseid eri valuutades eri kontodelt? Paysera pakub tasuta multivaluuta kontot, mille avamine ja täiendamine võtab vaid mõne minuti. Paysera multivaluuta konto omanikud saavad hoida rahalisi vahendeid kontol 30 eri valuutas ning kasutada neid rahvusvaheliste või veebimaksete tegemiseks.

Ülekanded Paysera süsteemis

Kus iganes te ka ei viibiks ja millises valuutas ei arveldaks, Paysera klientide vahelised ülekanded on tasuta ja piiranguteta kõikides Paysera poolt aktsepteeritavates valuutades. Tahate kanda kiiresti raha sõbrale või pereliikmele? Paysera kasutajatele laekuvad rahvusvahelised maksed ilma viivituseta!

Millest ma alustan?#
Logige oma Paysera kontole sisse
#
Vahetage valuutat
#
Tehke ülekandeid soodsamalt