Online valuutavahetus

Valuutavahetuse kalkulaator

Ärge makske valuuta vahetamise ja raha välismaale saatmise eest üle. Kasutage Paysera veebipõhist valuutavahetuskalkulaatorit ja vaadake reaalajas enda jaoks parimat kurssi. 

Vahetage eurod, GBP,  USD, PLN, ja kümnete muude valuutade vastu meie internetipangas või Paysera mobiilirakenduse kaudu. 

Seda teenust saavad kasutada ainult Paysera kliendid. Avage konto ja asute vahetama juba täna! 

#
#
#

Kuidas saada parim valuutavahetuskurss?

Erakliendid

Vahetades kuni 500 eurot kuus, pakub Paysera teile oma parimat kurssi.

Samuti kehtivad eriti soodsad hinnad neile, kes konverteerivad rohkem kui 5000 eurot korraga.

Ärikliendid

Kui teie ettevõte vahetab korraga rohkem kui 5000 eurot korraga, rakendame teile automaatselt tavalisest paremat kurssi.

Ja juhul, kui teie ettevõte kaupleb välisriikidega ja vahetab igakuiselt suuremaid summasid – võtke meiega ühendust ja me pakume teile vahetuskurssi, millest on raske keelduda.

Veebipõhine valuutavahetus kalkulaator

Kontrollige vahetuskursse reaalajas ja saatke raha välismaale 

Vahetage valuutat rakenduse kaudu

Parim viis valuuta vahetamiseks Payseras on kasutada meie mobiilirakendust, mis on tasuta, ning mida on mugav ja lihtne kasutada. 

1. Ava Paysera mobiilirakendus. 
2. Vali Ülekanded. 
3. Ja seejärel – Valuutavahetus. 
4. Sisestage valuuta ja summa, mida soovite müüa või osta ja kinnitage. 

Paysera kontod on multivaluutalised, nii et näete kõiki oma vahendeid ühest kohast – Paysera mobiilirakendusest

#
#

Vahetage EUR - GBP, EUR - USD ja palju muud! 

Paysera abil saate raha vahetada peaaegu 30 valuuta vahel. 

Kõige populaarsemad valuutad on EUR, GBP, USD, RUB, HUF, RON, BGN ja PLN. Kuid toetame ka haruldasemaid valuutasid, nagu JPY (Jaapani jeen), HKD (Hongkongi dollar), INR (India ruupia) ja isegi XAU (kuld) – mis pole küll otseselt valuuta, kuid selle ostmine toimib täpselt nagu tavalise raha vahetamine. 

Korduma kippuvad küsimused valuutavahetuse kohta

Saage vastused välismaale raha saatmise kohta
  1. Konto. Te peate olema Paysera klient, et saada kasutada Paysera valuuta vahetusteenust. Kui te ei ole veel registreerunud, laadige rakendus alla ja avage Paysera konto

  2. Lisa raha. Siis peate kontole raha lisama. Oma kontot saate täiendada, sooritades tavalise pangaülekande eurodes või genereeridestäiendamise juhised, kui soovite saata endale raha teises valuutas.

  3. Konverteerige. Kui teie kontol on raha ja soovite seda vahetada - avage rakendus, valige Ülekanded, seejärel - Valuutavahetus ja teostage vahetus.

  4. Kontojääk. Kui soovite rakenduses näha jääki teistes valuutades - minge rakenduse põhiekraanile ja libistage üle lehe üleval ääres kuvatud saldo.

Kui soovite saata raha välismaale (muus valuutas kui euro), saate kas ülekande esmalt koostada ja valida, et raha vahetatakse automaatselt ülekande tegemisel, või esmalt konverteerida see rakenduses (või internetipangas) teie soovitud valuutasse ja siis teostada ülekanne.

Esimese meetodi kasutamisel - teisendab süsteem täpse ülekande summa, mis on vajalik makse teostamiseks .

Raha saatmine välismaale Paysera mobiilirakenduse kaudu
Rakenduse kaudu ülekande tegemiseks valige Ülekanded, seejärel - Uus ülekanne > Pangaülekanne, sisestage saaja andmed, seejärel valige konto ja valuuta, millelt soovite ülekande teha. Täitke ülejäänud nõutavad andmed ja kinnitage ülekanne. 

Raha saatmine välismaale Paysera internetipanga kaudu 
Logige oma kontole aadressilt bank.paysera.comning seejärel valige vasakult menüüst Ülekanded> Pangatehing ja täitke nõutud teave. 

Ärge unustage valida soovitud valuutat ja kontot, millelt soovite ülekande teha.

Jah. Valuutat saate vahetada nii Paysera rakenduse kui ka veebiversiooni kaudu. 
Arvuti kaudu – Logige oma kontole aadressilt bank.paysera.com > seejärel valige vasakult menüüst Valuuta > Valuutavahetus > Valige konto, summa ja valuuta. Kinnitage vahetus ja raha on teie kontol koheselt nähtav. 

Jah, parem vahetuskurss rakendatakse automaatselt kui vahetate rohkem kui 5000 eurot korraga (nii eraisikuna kui ka ettevõtte konto omanikuna). Ja kui vahetate pidevalt suuri rahasummasid, võtke meie klienditoega ühendust ja teile võidakse pakkuda veelgi paremaid hindu.