Makse algatamise teenus (MAT)

Makse algatamise teenus (MAT) on avatud pangandusel põhinev populaarne maksemeetod. See võimaldab ostjatel valida oma pank kinnitada kaupade või teenuste eest tasumine, sageli isegi makseaknast lahkumata. See on odavam alternatiiv populaarsele Pangalingi teenusele.

Kuidas alustada?
#

üle 9 000 e-poe kasutab MAT'i

#
Töökindel
 MAT Makseakenon paljudele Euroopa klientidele juba tuntud.

 Makse algatamise teenuse on litsentseeritud ja reguleeritud Leedu Panga poolt.

 Nii teenuse pakkuja Paysera kui ka pangad tagavad klientide isikuandmete ja rahaliste vahendite turvalisuse.

 24/7 klienditugi inglise keeles.
#
Taskukohane
 MAT teenustasud – palju madalamad kui Pangalingi kaudul, mis on jätkuvalt e-poodides peamine maksete töötlemise meetod. 

 Võimalus pakkuda oma klientidele, kes maksavad oma Paysera konto kaudu kuni 1% raha tagastust.
#
Universaalne
 Saab kasutada koos Paysera Checkoutiga, et pakkuda veelgi laiemat makseviiside valikut - sealhulgas kaardimaksete aktsepteerimine ja palju muud. 

 Võimalust kontrollida väljavõtetest, kas makse on tehtud. 
#
Mugav 
 Tellige ja hallake teenust veebis. 

 Jälgige makseid reaalajas ühest kohast - oma Paysera kontol.  
 
 Pakkuge klientidele populaarseid makseviise (populaarsete pankade, sealhulgas Revoluti kaudu).

Kuidas maksmine MAT vahendusel välja näeb?

Maksesammud võivad erineda sõltuvalt valitud pangast.
#

Valige oma pank

Maksmiseks valib ostja kõigepealt panga, kus tal on konto.

#

Logige oma panka sisse.

Ostja sisestab oma sisselogimisandmed ja annab vajaduse korral Payserale loa makse töötlemiseks.

#

Kinnitage makse

Ostja kinnitab makse ja suunatakse tagasi e-poodi. 

#

Kuidas makse algatamise teenust kasutama hakata?

Kõigi MAt-i pakutavate eeliste kasutamiseks peab kaupmees esmalt avama Paysera konto ja alustama maksete kogumist Paysera vahendusel

Kui kasutate juba veebimaksete vastuvõtmiseks Paysera maksesüsteemi ja soovite nüüd üle minna makse algatamise teenusele ja hakata raha säästma - peaksite selle meetodi valima oma Paysera konto projekti seadetes. 

Logige sisse bank.paysera.com > Projektid ja tegevused > Minu Projektid > Projekti seadistused > Maksete kogumis teenuse seadistused.

Kus teenus toimib?

Paljudest riikidest pärit e-poe omanikud saavad seda meetodit veebimaksete aktsepteerimiseks kasutada, kuna Paysera on integratsioone peaaegu 100 erineva pangaga erinevates riikides. Samal ajal saavad ostjad teie veebipoes tasuda kogu maailmast.
Toimiv
Osaliselt toimiv

Korduma kippuvad küsimused

Kui olete uus maksete kogumisel Paysera kaudu, lülitatakse teenus teie jaoks automaatselt siss. 

Kui kasutate veebimaksete vastuvõtmiseks juba Paysera Checkouti, aga ei ole MAT veel proovinud – logige sisse oma Paysera kontole aadressil bank.paysera.com ja valige >Projektid ja tegevused > Minu Projektid > Projekti seadistused > Maksete kogumise teenuse seadistused.

Leidke makseviisid ja valige soovitud riik. Näete erinevaid panku ja makseviise. Iga saadaoleva panga kõrval valige makse töötlemiseks makse algatamise teenus ja salvestage muudatused.

Paysera makse algatamise teenus – on odavam alternatiiv pangalingile.  Tutvuge MAT-i hinnakirjaga.

Paysera PIS võimaldab veebikaupmeestel makseid vastu võtta ligi 100 panga ja makseasutuste kaudu erinevates riikides. Vaadake kõiki saadaolevaid makseviise, valides soovitud riigi

Näiteks Leedus kasutab suurem osa e-poodidest veebimaksete vastuvõtmiseks MAT-i, seetõttu on maksed saadaval kõigi riigi pankade ja makseasutuste kaudu: Paysera, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU. Kui e-pood kasutab Paysera Checkouti - nende ostjad saavad maksta ka maksekaardiga.

Nii Pangalink kui ka Paysera MAT võimaldavad e-poodidel (või ilma e-poeta veebikaupmeestel) makseid vastu võtta mitme erineva panga kaudu. Kuid Paysera pakutavate erinevate eeliste tõttu lähevad paljud kliendid just sellele maksetöötlusviisile üle.

Pangalink * Paysera MAT *
2 sammu 2 (3) sammu
Ostja suunatakse makse kinnitamiseks pangalehele. Ostja võidakse suunata pangalehele või jääda makseaknasse, et täita makse kinnitamiseks vajalikud andmed.

Kaupmees saab ühe neist kahest võimalusest valida.
Teenus maksab rohkem, kuna rakendatakse pangatasu. Teenus maksab rohkem, kuna pangatasu ei rakendata.

* Võrdluseks kasutatakse SEB kaudu tasumist.

Jah, kõigi Paysera makse algatamise teenuse pakutavate eeliste kasutamiseks peate end Payseras registreerima ja alustama maksete kogumist Paysera maksevärava - Paysera Checkout - vahendusel.

Kui kogute makseid eraisikuna, nt. füüsilisest isikust ettevõtjana ei pea te ettevõttekontot avama.

Kui kogute makseid ettevõttena, avage Paysera's ettevõttekonto.

Turvalisus pankade kaudu makstes.Klientide raha ja andmete turvalisuse tagab lisaks Paysera süsteemile ka pank, mille klient valib makse sooritamiseks. Täiendav ostja tuvastamine panga süsteemis tagab maksimaalse turvalisuse veebiostude tegemisel

Võite olla kindel, et saate vahendid kätte. Teil on võimalus validfa to Krediteerige maksed pärast pangaväljavõtte saamist.

Selleks logige kontole aadressilt bank.paysera.com > Projektid ja tegevused > Minu Projektid > Projekti seadistused > Maksete kogumise teenuse seadistused > Krediteerige maksed makse algatamise teenuse eest pärast pangaväljavõtte saamist.

Andmete turvalisus. Paysera on Leedu Panga tegevusloaga ja järelevalve all tegutsev asutus, mis täidab ja täiustab pidevalt andmeturbe nõudeid. Nõuete kohta saate lugeda lähemalt siit.

Makseaknas näeb ostja kogu asjakohast teavet, nagu kaupmehe kontaktid, ostja üksikasjad, samuti sisselogimisandmete sisestamise välju. 

Proovige demoversiooni.<

Lisateave makseakna kohta.

Või külastage e-poodide veebilehti, mida me toetame.

Kohe pärast seda, kui ostja on kaupade või teenuste eest tasumise lõpetanud, näete seda makset oma Paysera kontol. Ja kuigi tehniliselt lähevad kõik maksed kõigepealt Paysera kontole - suunatakse need kohe kaupmehe kontole.