Soovita ja teeni raha

Tehniliste tõrgete tõttu partnerlusprogramm ajutiselt ei toimi. See ei mõjuta kliente, kes juba oma kutsutud kasutajate kaudu teenivad raha, kuid alates 18. maist 2020 ei saa viite lingi abil uusi kliente lisada.

Tulu saamine

Teil on võimalik teenida 10% iga soovitatud kliendi pealt saadud kasumilt. Tasu maksame teie Paysera kontole teie põhivaluutas järgmise kalendrikuu 10. kuupäeval. Raha võite hakata kasutama kohe, kui see on laekunud!

Programmis osalemine

Programmis saavad osaleda nii äri- kui ka erakliendid, kes on aktiveerinud oma konto seadistuste alt partnerlusprogrammi. Partnerlusprogrammis saate osaleda tasuta ja tähtajatult. Et osaleda programmis ja teenida tulu, registreeruge Paysera süsteemis, tellige partnerlusprogrammi teenus ja jagage oma isiklikku registreerimislinki.

Uute kasutajate ligimeelitamine

Kas olete mõelnud, kuidas meelitada ligi rohkem kliente ja julgustada neid liituma? Rääkige oma sõpradele Paysera eelistest ja teenustest. Jagage oma kogemusi ja unikaalset registreerimislinki sotsiaalvõrgustikes, foorumites jne. Oleme ette valmistanud ka mõned bännerid, mida saate kasutada oma veebilehel või sotsiaalvõrgustiku profiilis.

Millest ma alustan?#
Registreeruge Payseras või logige sisse
#
Aktiveerige partnerlusprogramm
#
Soovitage Paysera't, jagades unikaalset linki