Visa maksekaart

Visa maksekaart on mugav ja usaldusväärne viis oma raha alati käepärast hoida.

Teil on võimalik tellida kaarti, valida selle värvi ja hallata kontosid Paysera mobiilirakenduses. Kui kasutate veebis ostlemisel oma kaarti, saab rakendus aidata teil oma kaardiandmeid kaitsta, küsides täiendavat kinnitust.

Visa maksekaarti saab siduda ka Apple Pay või Google Pay platvormidega.

#
#

Särav isiklik deebetkaart igapäevasteks kulutusteks. Valige tumesinine, või roosa kaart või näidake üles solidaarsust Ukraina lipuvärvides kaardiga, millel on Ukraina lipp – leidmaks kaardi kiiresti oma rahakotist!

Kiired uudsete tehnoloogiate maksed

#

Kaardi tellimine

Kõik Paysera klientidest EMP residendid, kes on vähemalt 16-aastased ja on teostanud identifitseerimise, saavad tellida Visa maksekaardi.. Ühe konto juurde saab tellida kuni 5 lisakaarti. Tellimisprotsess on kiire ja lihtne - saate teha tellimust sisse logides Paysera internetipanka või mobiilirakendusse. Pange tähele, et veebis kaardimaksete kinnitamiseks peab teil olema Paysera rakendus.

#

konto haldamine telefonis 

Sisse logides Paysera mobiilirakendusse saate lisaks oma kaardikonto saldo kontrollimisele alla laadida konto väljavõtteid, teha rahaülekandeid teistesse pankadesse ning saata raha oma põhikontolt kaardikontole ja vastupidi. Vajadusel saate rakenduses oma PIN-koodi vaadata või blokeerida kaarti ajutiselt selle kaotamisel. 

#

Kontaktivabad maksed

Poodides väikestes summades maksmiseks viibake kaarti lugeja juures ja makske ilma PIN-koodi sisestamata. Veelgi suurema mugavuse huvides lisage oma Visa maksekaart Apple Pay, Google Pay, või Samsung Pay platvormile ning makske oma telefoniga. Nii on teie kaart ja raha alati käepärast! 

#

Sularahatehingud

Visa maksekaartidega saab sularaha välja võtta kogu maailmas, kõigis Visa kaarte teenindavates sularahaautomaatides. Sularaha väljavõtmisel valige väljamakse ilma konverteerimiseta - nii väldite lisatasude maksmist. Võite kaardiga maksta ja sularaha välja võtta ka teistes valuutades, kuid siis tuleb arvestada täiendavate konverteerimistasudega , kuna kaardi põhivaluuta on euro. 

#

Eraldi IBAN konto

Visa maksekaardi tellimisel avatakse eraldi IBAN konto . See on teie põhikontost täiesti eraldi ja seetõttu saate sellele kanda ainult see summa, mida soovite kulutada. 

#

Turvaline ja mugav veebis ostlemine 

Kui konkreetne makse nõuab täiendavaid ettevaatusabinõusid, peate selle rakenduse kaudu kinnitama. See turvameede tagab, et kui teie kaart kaob, ei saa keegi seda teie asemel kasutada. Lisaks saate kaardi ka koheselt külmutada või blokeerida.

#

Kuidas alustada? 

Lae alla Paysera rakendus.

Registreeruge ja teostage identifitseerimine. 

Täiendage oma konto. 

Rohkem infot Visa kaardi kohta

Informatiivsed videod ja korduma kippuvad küsimused Visa maksekaardi kohta. 

Kes saab kaardi tellida? 

Kõik Paysera klientidest EMP residendid, kes on vähemalt 16-aastased, kes on teostanud identifitseerimise, saavad tellida Visa kaardi.

Kuidas kaarti tellida? 


1. Logige sisse (või registreeruge) Paysera mobiilirakenduse kaudu.
2. Valige Kaardid. 
3. Vajutage +.
4. Sisestage nõutavad andmed ja kinnitage tellimus. 

Enne kaardi tellimist veenduge, et teie Paysera põhikontol oleks piisavalt vahendeid kaardi tellimuse ja saatamise eest tasumiseks. Kui teil ei ole piisavalt vahendeid, saate täiendada oma kontot. 

Üks isik saab tellida kuni 5 kaarti. Kõik need seotakse sama kaardikontoga. Kui kaart tellitakse ärilisteks vajadusteks, esitage kaardi kasutaja isiku andmed (kasutajanimi - e-posti aadress või telefoninumber). 

Esmakordsel kaardi tellimisel saate valida kaardi värvi (värvide arv võib varieeruda).

Eraisikud saavad valida kolme värvi – tumesinise, roosa ja Ukraina lipuvärvide vahel.

Lisakaartide tellimisel või kaardi kehtivuse lõppemisel väljastatakse automaatselt esimese tellimusega sama värvi kaart.  

1. Logige sisse Paysera mobiilirakendusse. 
2. Valige Kaardid.
3. Valige Aktiveeri kaart.
4. Sisestage CVV kood, mis on toodud allkirja riba all. 

Pärast kaardi kättesaamist tuleb see aktiveerida 3 kuu jooksul alates kaardi valmistamise kuupäevast.  

1. Logige rakendusse sisse.
2. Valige Kaardid.
3. Ja Täienda kaarti.
4. Valige konto, sisestage summa ning kinnitage.

Kui teie arvelduskontol ei ole piisavalt raha - saate oma kontot (või oma Visa kaarti otse) täiendada teostades tavalise pangaülekande oma IBAN kontole. Sellised ülekanded on saadaval ainult eurodes. Kui soovite oma Paysera arvelduskontole kanda vahendeid mõnes muus valuutas - peate genereerima juhised täiendamiseks (Paysera internetipank > Kontod ja kaardid > Lisa raha > Tehke sobivad valikud ja Uuendage juhiseid). 

1. Logige rakendusse sisse.
2. Valige Kaardid.
3. Ja Pin-kood.
4. Sisestage kaardi CVV kood. 

1. Logige rakendusse sisse.
2. Valige Kaardid.
3. Ja Blokeeri – teie kaart külmutatakse ajutiselt. Saate selle igal ajal uuesti vabastada.
4. Tühista kaart – teie kaart blokeeritakse jäädavalt, teie kaardikonto suletakse.

Kui kahtlustate, et olete oma kaardi kaotanud või keegi teine teab teie kaardi andmeid, külmutage kaart koheselt. Ärge jagage kellegagi oma PIN-koodi ega juurdepääsu kaardile. 

Kui teil on iPhone, näete rakendusse sisselogimisel ja Kaardid menüüvalikus soovitustnuppu kaardi lisamiseks Apple Pay'sse.

Oma kaarti saate lisada ka Google Pay'sse, Samsung Pay'sse , või PayPal'i.

Kõik EMP residentsidest identifitseeritud Paysera kasutajad saavad endale kaardi tellida ja kasutada seda kogu maailmas, kus Visa kaarte aktsepteeritakse.

Tarneaeg ja maksumus sõltuvad teie valitud tarneviisist - seda kuvatakse teile enne tellimuse kinnitamist. Saadetise jälgimiseks valige jälgitav kohaletoimetamisviis.