Deebetkaart lihtsateks makseteksTurvaline internetikaubandus

Paysera maksekaart on kaitstud 3D Secure tehnoloogiaga, mis tagab kaardiomanikule internetis maksmisel täiendava kaitse. 3D Secure tehnoloogia kaitseb teid volitamata kaarditehingute eest, sest igat veebiostu tuleb täiendavalt kinnitada, sisestades teatava arvu sümboleid oma paroolist. Et saada 3D Secure kasutajaks, peate registreerima oma kaardi 3D Secure turvaliste ostude programmis.

Kiired maksed müügikohtades

Kui maksate väiksemaid summasid müügikohtades, kus on olemas NFC kaardilugeja, siis ei pea te enam PIN-koodi sisestama, piisab vaid kaardi asetamisest lugeja juurde.

Sularahatehingud ja valuutad

Kaardi põhivaluuta on euro, kuid makseid saab teha ja sularaha välja võtta ka muus valuutas. Sularaha saab välja võtta sularahaautomaatidest, mis teenindavad VISA kaarte. Kui võtate sularaha välja eurodes, valige "Jätka konverteerimiseta". Sellega väldite valuuta konverteerimisest tulenevaid lisakulusid. Muu valuuta väljavõtmisel rakendub lisatasu valuutavahetuse eest.
Sularahatehingute tasudega saab tutvuda siin.

Eraldi IBANi konto kaardile

Paysera kaardi väljastamisel avatakse täiendav IBANi konto, mis on mõeldud kaardimaksete tegemiseks. See on Paysera põhikontost eraldatud ja raha haldamise lihtsustamiseks saate seal hoida vaid kaardimaksete tegemiseks mõeldud summat.

Kontrolli oma konto jääki telefonist

Paysera mobiilirakenduse abil saate vaadata oma kontojääki, koostada väljavõtteid, kanda raha pangakontole ning teha välkmaksed Paysera kontode vahel tasuta ja limiidivabalt.

Kaardi tellimine

Kaardi saavad tellida vähemalt 16-aastased identifitseeritud Paysera kliendid. Ühele isikule väljastatakse kuni viis maksekaarti. Kaardi saate tellida oma konto kaudu. Kaardiga seotud tasud leiate hinnakirja leheküljel.

KKK deebetkaardi kohtaKes ja kuidas saab kaarti tellida?

Paysera deebetkaardi saab tellida vähemalt 16-aastane isik, kes registreerub ja teeb isikutuvastuse Paysera süsteemis. Enne kaardi tellimist veenduge, et teie kontol on piisavalt vahendeid, et katta kaardi tellimise ja saatmisega seotud kulud. Teenustasud debiteeritakse eurodes. Kui teie kontol on rahalised vahendid muus valuutas, siis vahetatakse debiteeritav summa automaatselt eurodeks. Kui tellite kaardi ettevõttele, märkige kindlasti selle isiku (ettevõtte esindaja) kasutajanimi (e-posti aadress või telefoninumber), kes hakkab kaarti kasutama. Ühele isikule väljastatakse kuni 5 deebetkaarti.
Vaata videot "Kuidas tellida Paysera deebetkaarti?"

Kuidas kaarti aktiveerida?

Kui olete kaardi kätte saanud, peate selle aktiveerima kolme kuu jooksul alates kaardi valmistamise kuupäevast, mis on märgitud süsteemis. Kaardi aktiveerimiseks logige sisse oma kontole ja järgige juhiseid jaotises "MAKSEKAARDID > Paysera Visa".
Vaata videot "Kuidas AKTIVEERIDA Paysera maksekaarti?"

Kuidas liituda 3-D Secure süsteemiga ja teha turvalisi makseid?

3-D Secure (Verified by VISA) ehk turvaliste kaardimaksete süsteem tagab teie internetimaksete turvalisuse. Makse tegemisel palutakse teil sisestada konkreetsed numbrid teie paroolist. Tänu sellele turvameetmele ei pea te muretsema, et keegi võib teie kaardiandmeid ilma loata kasutada.
Oma Paysera kaardi saate liita 3-D Secure programmiga, logides süsteemi sisse ja valides "MAKSEKAARDID > Paysera Visa", või kui teete esimese veebiostu Paysera kaardiga.
Vaata videot "Kuidas kasutada 3-D Secure programmi Paysera kaardiga?"

Millest alustada?Avage Paysera konto
Viige identifitseerimine lõpule
Pärast süsteemi sisse logimist valige "Paysera Visa" ja tellige kaart