Eelised ja võimalusedIseteeninduskeskkond ürituste loomiseks

Looge, hallake ja muutke oma üritusi ise teile sobival ajal. Lisage uusi piletiliike, muutke hindu ja aktiveerige allahindluskoode.

Tasuta ürituste jaoks tasuta süsteem

Korraldate tasuta üritust? Kasutage tasuta süsteemi Paysera Tickets.

Allahindlussüsteemi funktsioon

Suurendage piletite läbimüüki täiustatud allahindlussüsteemi kaudu. Andke teada mitmesugustest kampaaniatest ja analüüsige nende tõhusust.

Palju makseviise

Pileteid saab müüa klientidele üle kogu maailma, kes saavad nende eest tasuda tavapärase makseviisi ja valuuta abil.

Tasuta piletikontrolli rakendus

Pileteid saab kontrollida ükskõik millise Androidi operatsioonisüsteemil töötava mobiiliseadme kaudu, millesse on installeeritud tasuta rakendus Paysera Tickets.

See võib olla madalaim hind turul

Avalikult kättesaadav hinnakiri ületab teie ootused ja kaalub üles mis tahes muu pakkumise turul. Ostjale lisatasusid ei lisandu.

Sissetulek reaalajas

Raha krediteeritakse teie Paysera kontole reaalajas. Saate rahalisi vahendeid käsutada kohe, kui ostja on teie üritusele pileti ostnud.

Ostjatelt lisaandmete kogumine

Kas soovite lisaks piletite müügile koguda ostjate kohta lisateavet?
Koostage ostjate jaoks vorm, mille nad saavad iga ürituse puhul täita.

Piletivaliku plugin

Lihtne ja kiire piletivaliku plugina integreerimine teie veebilehega.

Hooajapiletid

Pange sarnased üritused ühte gruppi - olgu need siis kunstitunnid või spordimängud - kõik need võivad olla ühes kohas. Veelgi rohkem funktsioone - müüge üks pilet kõigile üritustele grupis ja lubage pileti ostjatel edasi müüa oma pileteid, et ükski istekoht ei jääks tühjaks!

Mitmekordselt kasutatavad piletid 

Üks pilet – palju võimalusi! Nüüd saate kohandada, et ühte piletit saaks kasutada mitu korda, mis sobib suurepäraselt jõusaali liikmelisuse, joogatundide ja erinevatele, mitmetest kohtumistest koosnevate kursuste jaoks.

Ostja konto

Õnnelik ostja – Õnnelik müüja. Aitab kaotatud piletitest, unustatud üritustes ja muudest takistustest. Nüüd on kõik piletid ostjatel ühes kohas – nende isiklikul ostja kontol.

Kas te korraldate suurt ebatavalist üritust?Võtke meie klienditeenindusosakonnaga ühendust telefoni +372 616 5022
või e-posti teel.