Kullaga kauplemine veebis

Ostujõu säilitamine digitehnoloogia ajastul 

Kõik Paysera kliendid saavad nüüd osta Paysera kaudu kulda (XAU). See funktsioon ei ole mõeldud investeerimiseks, vaid pigem teie varaportfelli laiendamiseks ja ostujõu säilitamiseks.

Väärismetallmünte ja -plaate hoitakse turvalises Paysera hoidlas ja neid on võimalik sealt kätte saada.

#

Füüsilise kulla väärtus - kas kuld on investeering?

Tõeline raha, stabiilsuse märk

Kuld ja muud väärismetallid ei ole sellised valuutad nagu euro või dollar. See on tõeline raha, mida on juba tuhandeid aastaid kauplemiseks kasutatud, ja selleks on mõned ilmsed põhjused. Erinevalt fiat-rahast, millel on vältimatu tendents devalveeruda, ei kaota väärismetallid oma väärtust pikas perspektiivis isegi mitte majanduslanguse ajal. 

Seetõttu kasutavad paljud keskpangad kogu maailmas kulda oma raha hoiustamise ja säilitamise viisina. Nüüd saavad ka kõik Paysera kliendid seda teha kiiresti ja mugavalt - kaubeldes väärismetallidega veebis.

Kuid kulda ei tohiks investeeringuks pidada. Selle eesmärk ei ole sissetuleku teenimine, vaid vara säilitamine, mis juba olemas on. See on üks peamisi põhjusi, miks kuld on kriisi ja ebakindluse ajal nii populaarne. 

Kullaga kauplemine

Mida teie saate väärismetallidega teha?  

Ostke

Kõik Paysera kliendid saavad kulda veebist osta. Mis tahes Paysera süsteemis saadaval olevat valuutat, saab nüüd ümber vahetada kullaks. Kuna kõik ei saa endale lubada terve mündi või plaadi korraga ostmist, võib mõnele inimesele olla lahenduseks selle ostmine väiksemates osades! Ostetud väärismetalli väärtus kuvatakse teie Paysera kontol nii kaalult kui ka teie valitud valuutas

Kuid raskemaid plaate on odavam toota, seetõttu on nende hind kaalu järgi madalam.

Müüge

Nagu igat teist Payseras pakutavat valuutat, saate kulda Payserale tagasi müüa igal ajal kasutades rakendust või internetipanka.

Kandke üle

Väärismetalle saab ka teistele Paysera kontoomanikele üle kanda.

Kuigi toodete ja teenuste eest ei saa te veel selle metalli abil maksta, saab neid automaatselt teie soovitud valuutasse konverteerida, kui teil ei ole piisavalt raha.

Tulge järele

Kuldmünte ja -plaate antakse välja Paysera peakontorist Vilniuses. Võimalik on ka väärismetallide tarnimine. Pidage meeles, et kui ostate kulda aga ei tule sellele kahe tööpäeva jooksul järele rakendatakse automaatset hoiustamistasu. Füüsilise kulla välja võtmisel arvestatakse XAU maha teie väärismetallide kontolt.

Kas kulla ostmine veebist on turvaline?

Nagu ka teised Paysera poolt osutatavad teenused, on kullaga kauplemine kaitstud kõrgeima turvalisuse standardiga. See teenus kuulub väärismetallide ja vääriskivide riikliku järelevalve seaduse alla. Samuti on Paysera lisatud Leedu katselabori väärismetallidega kauplevate ettevõtete loendisse - see kohustab müüjal säilitama laitmatu teeninduskvaliteedi ja läbipaistvuse

Üldiselt on kulla ostmine veebist sama turvaline kui e-panganduse kasutamine. Kulla ostmisel või müümisel garanteerib Paysera turvalise sisselogimisprotsessi ja turvaliselt kasutatava veebisüsteem.

#
#

Kuidas osta kulda?

Väärismetallidega kauplemiseks peab teil olema identifitseeritud Paysera konto ja peate olema tutvunud selle uue teenuse tingimustega.

Väärismetallidega saate kaubelda Paysera mobiilirakenduse kaudu, mis on saadaval nii iOS kui ka Androidi jaoks.

Saadaval olevaid metalle ja nende hindade nägemiseks:

  • Logige sisse Paysera mobiilirakendusse;
  • Valige Rohkem;
  • Ja seejärel – Väärismetallid;
  • Valige osade kaupa ostmine või ostke terve plaat ühekorraga.

Hinnad

Kulla hoiustamise, vahetamise, müümise ja ostmise eest kehtivate teenustasudega saate tutvuda hinnakirjas. Enamikes riikides ei rakendata kuldmüntidele ja -plaatidele käibemaksu.

#
#

Rohkem teavet

Ainult Paysera kontoomanikud saavad kulda osta Paysera süsteemi kaudu. Konto saate avada mõne minutiga Paysera iOS ja Androidi rakenduse kaudu. Väärismetallidega kauplemise kohta lisateabe saamiseks pöörduge meie klienditoe poole, või tutvuge KKK'dega.